Opinie o kosmetyku: Floslek, Moist Koncentrat z kwasem hialuronowym z serii SPHERE 3-D

Seria Sphere-3D Skin care EXPERT marki Floslek to unikalna propozycja na polskim rynku kosmetycznym, która pozwala stworzyć  spersonalizowany zestaw kosmetyków. Możesz go dopasować do potrzeb skóry, wieku i pory dnia. W skład całej linii wchodzą kremy w innowacyjnej formie sferycznych kuleczek  i koncentraty o konsystencji kremów wodnych – typowego elementu koreańskiej pielęgnacji. 

Określ potrzeby swojej cery i dopasuj skoncentrowane substancje. Wybierz koncentrat, a następnie dobierz dla siebie sferyczny krem, który najlepiej spełni Twoje wymagania. Pamiętaj – możesz dowolnie miksować kosmetyki i składniki aktywne a potem połączyć w pielęgnacji. Spróbuj połączyć np. Sferyczny krem z kwasem hialuronowym z Energy Koncentratem z witaminą C. 

 

Moist Koncentrat z kwasem hialuronowym z serii SPHERE 3-D od marki Floslek

sprawdzi się zarówno jako odrębny kosmetyk, jak i serum pod krem przy pielęgnacji twarzy i okolic oczu. To ratunek dla przesuszonej skóry, na której pojawiły się już pierwsze zmarszczki. Ale nie tylko. Kosmetyk pomoże również cerze, na którą niekorzystnie zadziałały czynniki zewnętrzne, a także stres. Formuła bogata jest w  kompleks AQUA-MAX, czyli  kwas hialuronowy i hialuronian sodu. Znajdziemy tu również prebiotyki, które pozwolą przywrócić utraconą wcześniej biologiczną równowagę. Skóra staje się elastyczna, wygładzona, a także nasycona wilgocią. Koncentrat ma konsystencję kremów wodnych – typowego elementu koreańskiej pielęgnacji. W buteleczce zmieściło się 30 ml.

Chcesz przetestować Moist Koncentrat z kwasem hialuronowym od Floslek Laboratorium?

Zapisz się do testowania! Co więcej, każda z uczestniczek dostanie do sprawdzenia na własnej skórze całą serię SPHERE 3-D, w skład której wchodzą łącznie 3 kremy i 3 koncentraty, będące uzupełnieniem kuracji.

Warunkiem jest zapisanie się do testów, pod każdym z tych kosmetyków – opisy wszystkich, podobnie jak kremu przedstawionego powyżej, znajdziecie w Klubie Urody KobietaMag.pl. Co dalej?

Gdy już wypróbujecie kosmetyki od Floslek, kolejnym krokiem jest napisanie waszych recenzji dotyczących przetestowanych produktów. W tym celu wybieracie wyłącznie 4 dowolne kosmetyki z serii i dodatkowo piszecie opinię o całej linii SPHERE 3-D, którą przesyłacie już do nas mailem na adres: redakcja@kobietamag.pl  (w tytule wiadomości napiszcie: Testy Floslek). Oczekujemy zatem od was 4 wpisów na temat 4 produktów w Panelu Testerki i jednego na temat całej serii przesłanego pocztą mailową. Na opis testów czekamy w terminie 14 dni od otrzymania produktów (to ważne – weźcie zatem pod uwagę, czy nie wyjeżdżacie na wakacje). 

Do testowania wybieramy 10 testerek w oparciu o wcześniej napisane testy oraz posiadane konta w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YT – podajcie w zapisach linki do kont). Aby wziąć udział w testach trzeba być naszą zarejestrowaną użytkowniczką. Jeśli jeszcze nie jesteś – zapisz się przed zgłoszeniem.

Zapisy trwają do 7.07.2019

 

 

 

Lista testerek została zamknięta