Opinie o kosmetyku: Bodetko Lash, odżywka do rzęs

Opinia o kosmetyku: … „Już po miesiącu stosowania widziałam że w moim przypadku odżywka nie daje efektów. Chcąc zaprzestać, poczytałam fora internetowe, że warto poczekać. Czwarty miesiąc stosowania a u mnie nadal brak efektów, pomimo codziennego stosowania.” – cała recenzja – poniżej

 

Bodetko Lash to odżywka do rzęs przbadana dermatologicznie, zawierająca w składzie (nowym) pochodną Bimatoprostu (Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide).

Skład: Aqua, Euphrasia Officinailis Extract, Sodium Chloride, Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide, Alkohol Denat., Benzalkonium Chloride.

Dostępna poprzez stronę internetową marki Bodetko Lash. Cena – wg informacji na stronie: 149 zł za 3 ml produktu

Opinia testerki: kaasilka

Skuteczność/efekt działania kosmetykustarno starno starno starno star
Konsystencja (jeśli dotyczy)starstarstarstarstar
Wydajnośćstarstarstarstarstar
Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistegostarno starno starno starno star
Opakowanie (estetyka i użyteczność)starstarstarstarstar
Dokładnie cztery miesiące temu dostałam do testowania odżywkę Bodetko Lash
Dziś czas na moją opinię o testowanym produkcie.
bodetko lash - zdjęcie 1
Pełna pozytywnych emocji związanych z odżywką do rzęs Bodetko Lash, więc czym prędzej zabrałam się za testowanie
bodetko lash - zdjęcie 2
Przeczytałam dużo pozytywnych opinii na temat odżywki,że rzeczywiście działa, więc na prawdę z ręką na sercu co wieczór nakładałam produkt na linie rzęs z przeświadczeniem że urosną one tak jak innym.
Produkt bardzo dobrze się nakłada, jak eyeliner w pędzelku. Ma konsystencję która dobrze się rozprowadza. Produkt bardzo wydajny i nie musimy go nakładać w zbyt dużej ilości, co przekłada się na to że starcza na długi czas.
Odżywka nie uczula, nie skleja rzęs, po nałożeniu nie szczypią również oczy (choć tu akurat czytałam wiele negatywnych opinii, na szczęście u mnie nic podrażniającego nie wystąpiło).
Już po miesiącu stosowania widziałam że w moim przypadku odżywka nie daje efektów. Chcąc zaprzestać, poczytałam fora internetowe, że warto poczekać. Czwarty miesiąc stosowania a u mnie nadal brak efektów, pomimo codziennego stosowania.
Najwidoczniej produkt nie jest dla mnie. Mimo wszystko nie zrażam się i daję + produktowi, może innej kobiecie się sprawdzi i będzie się cieszyć długimi i gęstymi rzęsami.
Z moich marzeń nici, chyba że zainwestuje w wizytę u kosmetyczki i założę sztuczne rzęsy.

Oceń ten produkt:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (283 głosów, średnia: 4,87 z 5)
zapisuję głos...

Zobacz też:

najlepsza odżywka do rzęs ranking

Najlepsza odżywka do rzęs na porost – ranking 2023/2024

Sprawdź w rankingu 2022 - TOP 20, która odżywka do rzęs na porost jest najlepsza - stymuluje wzrost, długość i gęstość rzęs w krótkim czasie. Wyjaśniamy, jakie składniki powinny się znaleźć w skutecznej odżywce oraz jak działa bimatoprost i dlaczego występuje w tak wielu kosmetykach na porost rzęs . Dowiedz się, jakiej odżywki lub serum używać, by mieć rzęsy jak firanki!

Co robić, by mieć zdrowe rzęsy?

Rzęsy są naturalną barierą chroniącą oko przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Dzięki odruchowym mrugnięciom są w stanie w ułamku sekundy zareagować i ochronić gałkę oczną. Dbanie o zdrowie rzęs bezpośrednio przekłada się na zdrowie oka. Oto