Opinie o kosmetyku: AVA Botanical HiTech, Korektor zmarszczek serum antyoksydacyjne

Yves Rocher

Opis producenta: Korektor zmarszczek serum antyoksydacyjne do twarzy z serii AVA Botanical HiTech zapewnia  szerokie, odmładzające spektrum działania. Antyoksydacyjny kompleks o intensywnym działaniu składa się z:

  • naturalnej taksyfoliny,
  • witaminy C,
  • resweratrolu.

Serum efektywnie spłyca zmarszczki – stają się one słabo widoczne. Dzięki zawartemu w kosmetyku  aloesowi oraz naturalnym olejom, skóra staje się dogłębnie nawilżona, zregenerowana i odżywiona. Cała linia AVA Botanical HiTech to wyjątkowa fuzja natury i nauki, która dała wyjątkowe efekty w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej: zapobiega starzeniu się skóry, zachowując jej jędrność, elastyczność i pełnię młodzieńczego blasku. Linia zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.

***

Do testów zapraszamy Panie używające ze względu na wiek kosmetyki anti-aging.  Wybierzemy 3 testerki, które otrzymają do testowania  zestaw 4 kosmetyków AVA Botanical HiTech. Do testów wybieramy tylko użytkowniczki zarejestrowane na portalu. Jeśli jesteście Zaufanymi Testerkami i/lub macie swoje blogi proszę wspomnieć w zgłoszeniu.

Prosimy o zapisywanie się do testów dla każdego kosmetyku z serii AVA Botanical HiTech.

AVA Botanical HiTech, Liftingujący krem do twarzy na dzień

AVA Botanical HiTech, Odmładzający krem do twarzy na noc

AVA Botanical HiTech, Regenerujące serum modelujące owal twarzy

Zapisy trwają do 16 maja 2021

Wybrane testerki:

lineanungalJaworka
Lista testerek została zamknięta