O’Neill – z miłości do wolności!

Dziś marka O’Neill jest jedną z najbardziej popularnych marek surfingowych i snowboardowych na świecie! Zobacz najnowsze zdjęcia lookbookowe!

Kiedy w 1952 roku Jack O’Neill otwierał swój pierwszy sklep surfingowy nie podejrzewał, że w XXI wieku jego marka będzie jedną z najbardziej popularnych marek surfingowych i snowboardowych na świecie. Dziś, słynie również z rewelacyjnej codziennej odzieży i obuwia lifestylowego.

O’Neill zima 2013-2014 (4)

W 1952 roku Jack O’Neill otworzył swój pierwszy sklep z odzieżą w przydomowym garażu w San Francisco, Kalifornii. Sprzedawał w nim pierwsze na rynku kombinezony z pianki, które wykonywał z neoprenu. W tamtym czasie materiał poddawany był na Uniwersytecie Kalifornijskim testom na wytrzymałość przy nurkowaniu głębinowym. Wkrótce, Jack zaczął rozwijać swoją sieć o kolejne punkty sprzedaży i już w 1962 roku mógł się pochwalić tym, że termin „sklep surfingowy” zaczął być kojarzony nierozerwalnie z marką O’Neill.

O’Neill zima 2013-2014 (1)

Od tego czasu, O’Neill wprowadził do swoich projektów mnóstwo zmian, które ulepszyły jakość i wygląd kombinezonów. Nie były to jedyne zmiany. Z biegiem czasu, marka otworzyła się także na produkcję codziennej odzieży lifestylowej, obuwia oraz akcesoriów.

Dziś, produkty O’Neill dostępne są na całym świecie. Pozostając w zgodzie ze swoimi korzeniami, przy tworzeniu kolejnych kolekcji projektanci O’Neill kierują się surfingową i snowboardową tradycją marki dodając do niej dużo dobrego stylu, nowoczesnego designu i młodego ducha.

O’Neill – wezwij siły żywiołów do gry!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,02 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  18 grudnia 2013 21:37

  Bardzo ładne zdjęcia. Klimat łagodnej zimy.

  Odpowiedz
 2. marcia7  9 marca 2015 18:00

  świetna sesja

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  22 grudnia 2016 01:46

  Zdjęcia super.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany