Olśniewaj i kuś pięknem naturalnych loków z nową lokówką BaByliss o chłodnym nawiewie

Wiele czynników potrafi zniszczyć naszą skrupulatnie wykonaną stylizację. Przygotowywanie obiadu w zaparowanej kuchni, sprzątanie wilgotnej łazienki, długotrwałe siedzenie na biurowym fotelu, opieka nad dziećmi czy ćwiczenia. W związku ze zbliżającą się zimą do tej wyliczanki dochodzi jeszcze zmora naszych włosów – czapka. Na szczęście istnieje sposób, by stworzyć trwałe loki na cały dzień bez konieczności wielogodzinnego układania włosów i stosowania usztywniających kosmyki preparatów. Wystarczy użyć nowoczesnej lokówki BaByliss wykorzystującej chłodny nawiew!

Naturalnie wyglądające, trwałe loki, które nie wymagają dokonywania ciągłych poprawek to marzenie niejednej z nas. Niestety wiele okoliczności, z jakimi stykamy się w ciągu dnia, czyni tę wizję nieosiągalną. Deszcz i porywisty wiatr, konieczność przemieszczania się z domu do sklepu czy pracy, klimatyzacja – nie trzeba wiele, by zrujnować spektakularny efekt. Z nową lokówką BaByliss Curl Styler Luxe C112E wreszcie będziesz mogła przestać sprawdzać prognozę pogody i rezygnować z ulubionych aktywności. Sprawdź, na czym polega jej innowacyjny system, gwarantujący piękne, mocne loki o zdrowym blasku!

Źródło: www.unsplash.com; Fot. Rodolfo sanches

Olśniewaj i kuś pięknem naturalnych loków z nową lokówką BaByliss o chłodnym nawiewie!

 

Uzyskaj trwały efekt naturalnych fal

BaByliss

Nowa lokówka Curl Styler Luxe C112E to urządzenie nie tylko proste w użyciu, ale także bardzo innowacyjne. Zostało ono wyposażone w technologię, która wykorzystuje równolegle moc chłodnego powietrza i temperaturę. Dzięki temu nietypowemu zestawieniu pozwala w łatwy sposób stworzyć niezwykle trwałe loki o gładkim, lśniącym wykończeniu. Płytki i wałek lokówki zostały wykonane z materiałów kwarcowoceramicznych, co zapewnia łatwą i bezpieczną stylizację, a także szybsze modelowanie i wygładzanie włosów. Warto jednak zaakcentować innowacyjną konstrukcję płytek o średnicy 36 mm, która zapewnia bardzo gruby skręt. Pasmo włosów jest najpierw wstępnie ogrzewane wewnętrznymi płytkami, a następnie wałek formuje je w miękkie, luźne fale. Chłodny nawiew utrwala uzyskany efekt i zapewnia wyjątkowe, naturalnie wyglądające wykończenie.

 

Dopasuj urządzenie do indywidualnych potrzeb swoich włosów

BaByliss

Urządzenie posiada 3 ustawienia temperatury, 160°C, 180°C i 200°C, umożliwiające dostosowanie jego działania do stanu Twoich włosów. Szybko się nagrzewa, dzięki czemu jest gotowe do pracy niemal natychmiast po podłączeniu. Automatycznie wyłącza się natomiast po 60 minutach, dzięki czemu nie będziesz już nigdy musiała zastanawiać się, czy czasem nie zapomniałaś odłączyć lokówki od
prądu.

 

Jeżeli chcesz w prosty sposób zapewnić sobie trwałe i naturalne loki lokówkę Curl Styler Luxe C112E od BaByliss® znajdziesz wyłącznie w Media Expert.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  23 listopada 2020 18:46

    Dobrze wiedzieć.

    Odpowiedz
  2. domcio  1 grudnia 2020 11:16

    Uwielbiam loki na głowie kobiet. Mam taką słabość. Kręcone biją wszystkie!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany