Olejek Arganowy – hit kosmetyczny od REF. Professional Haircare

Olejek arganowy to jedno z najbardziej spektakularnych odkryć kosmetyki ostatnich lat, dzięki którym modne fryzury nie będą już nieosiągalne dla ciebie. Pełen naturalnej siły, zwany olejkiem młodości, ma wręcz zbawienne działanie na suche, splątane i elektryzujące się włosy. Od stycznia ten cudowny olejek dostępny jest w ofercie REF Polska.

olejek arganowy ref

Argan Oil z REF jest niezwykłym płynem wydobywanym z nasion drzewa Argan ? rosnącego na terenie Maroka, w środowisku wolnym od zanieczyszczeń. Posiada właściwości lecznicze. Uzdrawia suche, splątane i elektryzujące się włosy, przy czym spektakularnie nawilża, przenika w głąb włosów, wzmacnia je i odbudowuje. Jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz w witaminę E ? witaminę młodości, co sprawia, że kuracja olejkiem arganowym jest znacznie bardziej skuteczna, niż kuracja innymi olejkami.
Fanką wyciągu z orzechów arganowca jest m.in. Salma Hayek, jej piękne włosy najlepiej świadczą o jego skuteczności.
Dzięki Olejkowi Arganowemu z REF włosy są prawdziwie zdrowe oraz niesamowicie błyszczące. Już od stycznia Olejek Arganowy dostępny będzie w sprzedaży w www.sklep.refpolska.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (237 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  17 lipca 2013 13:15

    Tak naprawdę to dopiero teraz święci swoje największe triumfy.Można go znaleźć w co drugim kosmetyku.Trzeba jednak przyznać jest rewelacyjny.Używam szamponów z olejkiem arganowym oraz czystego olejka.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany