Okulary w sam raz na upalne dni – RAY-BAN, VOGUE, D&G oraz PRADA

Służą do ochrony wzroku przed silnym światłem słonecznym – zobaczcie propozycje okularów przeciwsłonecznych od światowych projektantów.

Ray-Ban to ponadczasowość, autentyczność, legendarny styl, odwaga i wyjątkowa technologia. W najnowszej kolekcji marki znajdziemy kilka wyjątkowych projektów. Jednym z nich jest koncept okularów składanych. W tej formie, po raz pierwszy w historii pojawi się model aviator! W kolekcji znajdziemy także kilka wersji kultowych „lenonek” oraz nową odsłonę Edycji Specjalnej Rare Prints, gdzie klasyczy wayfarer wzbogacony jest o kolorowe printy z motywami muzycznymi i londyńskimi.

Okulary Ray-Ban

Okulary Ray-Ban

Okulary Ray-Ban

Okulary Vogue skierowane są dla nowoczesnych kobiet, które czerpią radość z mody, bawią się nią by wykreować swój własny, oryginalny styl. Segment WAMP skierowany jest dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Znajdują się tutaj oprawy wyróżniające się dużym, masywnym, zaokrąglonym kształtem frontu. Modele z segmentu HIPPIE przeznaczone są jest dla kobiet lubiących bardziej swobodny styl. Okulary nawiązują do stylistyki retro, pojawiają się tu m.in. „kocie” kształty soczewek i kwadratowe oprawy. Vogue zdecydowanie stawia w tym sezonie na duże, okrągłe kształty. Ale nie tylko kobieta. W najnowszej kolekcji znajduje się także ciekawe modele męskie!

 Okulary Vogue

Okulary Vogue

Okulary Vogue

Najnowsza kolekcja okularów D&G odwołuje się do fascynującego świata teatru, śmiało czerpiąc z ekstrawaganckiej teatralnej estetyki. Kolekcja oprawek także wyróżnia się podobną, odważną stylistyką. Projektanci zastosowali oryginalne, przebojowe kształty (m.in.: kwadratowe oprawy, „kocie” kształty, okrągłe soczewki i in.). Dodatkową zaletą są świeże połączenia kolorystyczne.

 Okulary D&G

Okulary D&G

Okulary D&G

Okulary D&G

Propozycje włoskiego domu mody Prada.

Okulary Prada

Okulary Prada

Okulary Prada

Okulary Prada

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (149 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...