Ogłaszamy wyniki konkursu: „Na przekór napuszonym włosom”. Sprawdź, do kogo pofruną zestawy z limitowanej kolekcji L’biotica ‚Konopia organiczna i ashvaghanda’!

Niedawno wspólnie z marką L’biotica ogłosiłyśmy konkurs dedykowany właścicielkom puszących się i łamliwych włosów. Do wygrania było aż 5 zestawów kosmetyków z limitowanej serii Biovax ’Konopia organiczna i ashvaghanda’, złożonych w 87% (szampon) i 97% (maska) ze składników pochodzenia naturalnego. Do zabawy zgłosiła się rekordowa liczba uczestników i już teraz jest nam przykro, że nie mogłyśmy nagrodzić wszystkich, gdyż dzięki Wam poznałyśmy wiele inspirujących i łatwych do zastosowania sposobów na „napuszone włosy”. Pięciu osobom dopisało jednak szczęście i już za chwilę – jak wierzymy – na ich twarzach zagoszczą szerokie uśmiechy. Czy jesteś jedną z nich?

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: www.pixabay.com

 

Zadanie konkursowe brzmiało:

W maksymalnie 5 zdaniach opisz, jaki jest Twój sposób na łamliwe i puszące się włosy.

 

A oto laureatki, których pomysły na zabiegi pielęgnacyjne, nakierowane na ujarzmienie i odżywienie puszących się, łamliwych kosmyków okazały się dla nas najciekawsze i najbardziej pomocne:

 • Katarzyna W. z Bydgoszczy

 • Anna W. z Olsztyna

 • Aleksandra F. z Łodzi

 • Aleksandra F. z Otynia

 • Natalia S. z Kielc

 

Gratulujemy!

Gorąco dziękujemy również pozostałym uczestniczkom. A już za chwilę ogłosimy dla Was kolejny konkurs ze wspaniałymi nagrodami, tym razem z kategorii mody! Uważnie śledźcie naszą stronę!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marta_12  16 lipca 2019 10:16

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  16 lipca 2019 14:29

  Gratuluję 🙂

  Odpowiedz
 3. Erna  16 lipca 2019 15:29

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 4. sylwiawes  17 lipca 2019 22:44

  Gratulacje 😊

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany