Ogłaszamy Konkurs ze SPLENDI.PL! Wygrywają aż 2 osoby!

SPLENDI.PL już chyba doskonale znacie! To najnowsza inteligentna platforma modowa, która zadba o Twoją szafę i Twój wizerunek! Jedyna taka strona na całym świecie. Dziś razem ze SPLENDI.PL przypominamy Wam o konkursie, który odbywa się na Facebooku SPLENDI. Jesteście ciekawe? Zapraszamy do dalszej lektury tekstu!

Konkurs ze SPLENDI.PL

Tym razem w konkursie wygrywają aż 2 osoby, a nagrody – jak zawsze – są bardzo atrakcyjne! Tym razem nagradzamy dwie osoby! Jedna zdobędzie zestaw kosmetyków z Bielenda z serii Eco Nature – masło do ciała i mleczko myjące, a druga kultową książkę Deborah Ball “Versace”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zapraszamy na facebookowy profil SPLENDI.PL, gdzie poznacie wszystkie szczegóły:

Więcej o SPLENDI.PL

✨ Już w ciągu kilku pierwszych sekund po wejściu na witrynę, Splendi.pl udowadnia, że zakupy w Internecie w niczym nie muszą odbiegać od tych stacjonarnych.
✨ Tak jak w tradycyjnym sklepie, wyszukujesz ubrania wzrokiem, a po jednym kliknięciu w ciągu sekundy otrzymujesz dziesiątki ubrań podobnych do tego, które przypadło Ci do gustu. Możesz także wgrać zdjęcie wybranej celebrytki i podpatrzeć, gdzie kupić w polskich sklepach podobne ubrania.
✨ Ponownie przebierasz wzrokiem propozycje i znowu wybierasz najciekawszą ze wskazanych – klikasz na nią i raz jeszcze dzieje się magia – otrzymujesz znowu propozycje najbardziej podobne do tej, którą sobie wcześniej wybrałaś. Możesz powtarzać to w nieskończoność. W ten sposób odnajdziesz prawdziwe perełki modowe ukryte przed wzrokiem innych.
✨ Ale to nie wszystkie możliwości Splendi.pl – czeka na Ciebie tam także Wirtualny Stylista podpowiadający zestawy ubrań i co z czym nosić – także do wgranych przez Ciebie zdjęć własnej szafy, opcje zmiany długości czy koloru wybranego ubrania jednym klikiem oraz tysiące gotowych stylizacji modowych. Wejdź z nami w świat mody, który tworzymy dla Ciebie według Twoich gustów i upodobań.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (29 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  7 września 2022 21:41

  nie biorę udziału, ale życzę wszystkim powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 2. arunia  7 września 2022 21:56

  ciekawy konkurs

  Odpowiedz
 3. luna341  8 września 2022 15:36

  Zaraz zerknę co to za witryna

  Odpowiedz
 4. Emotikonka  27 września 2022 21:42

  Kiedy wyniki? 🙂

  Odpowiedz
 5. Stysia  21 października 2022 16:05

  Ten Wirtualny Stylista brzmi ciekawie. Koniecznie muszę sprawdzić jak to działa .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany