[WYNIKI!] Ogłaszamy konkurs: MAOAM wciąga w szkolny vibe! Osłódź sobie koniec wakacji!

1 września to data kończąca wakacje. Rozpoczęcie roku szkolnego w niektórych regionach łączy się z tradycją obdarowywania uczniów słodkościami. Dlatego też razem z marką MAOAM przygotowaliśmy dla Was konkurs, żeby osłodzić Wam ten czas!

Świat produktów MAOAM po prostu wciąga smakiem! Jest słodki, kolorowy i przede wszystkim różnorodny. Szeroki wybór produktów sprawia, że niezależnie od wieku, każdy znajdzie swój ulubiony wariant gum rozpuszczalnych MAOAM. Weź udział w naszym konkursie i wygraj box słodkości!

 

Ogłaszamy konkurs: MAOAM wciąga w szkolny vibe!

Razem z marką MAOAM przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest box słodkości. Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Szczegóły poniżej!

Zadanie konkursowe

 1. W komentarzu pod artykułem opisz swoje najlepsze, najbardziej kolorowe wspomnienie ze szkoły. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zapasem soczystych gum rozpuszczalnych i gadżetów od MAOAM.
 2. Na Twoją odpowiedź czekamy do 7 września br. 4 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wciągającymi smakiem boksami od MAOAM z zapasem soczystych i różnorodnych gum rozpuszczalnych.

O wynikach poinformujemy Was najpóźniej do 10 września.

P.S. Na wiadomości od Zwycięzców z danymi do wysyłki nagrody będziemy czekać 14 dni po ogłoszeniu wyników!

NAGRODA: boxy MAOAM dla 4 osób!

W boksach MAOAM znajdują się:

 • Torba MAOAM, kolorowy notatnik z wciągającą grafiką, linijka i zakładka do książki MAOAM.
 • MAOAM Kracher – unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. Do wyboru w wielu pysznych owocowych odsłonach. To oferta idealna dla poszukiwaczy niesamowitych wrażeń – super odlotowy smak gwarantowany!
 • MAOAM Maomixx – prawdziwa gratka dla fanów smaków MAOAM! W jednym opakowaniu zmiksowane zostały wszystkie ulubione produkty MAOAM – Bloxx, Pinballs, Happy Fruttis, Joystixx, Stripes oraz Stripes kwaśne. Ta kompozycja różnych smaków i kształtów to gwarancja doskonałej zabawy dla każdego. Zatem… mixuj do woli!
 • MAOAM Happy Fruttis  – kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku! Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 owocowych wariantach. Happy Fruttis to połączenie wyjątkowych smaków i pysznej zabawy! Takiej paczce nie sposób się oprzeć!
 • MAOAM Joystixx – gumy rozpuszczalne MAOAM w nietypowym formacie XXL! Do wyboru mamy aż 6 wariantów smakowych w jednej torebce. To nowa propozycja od MAOAM dla wszystkich, którzy nie lubią ograniczeń.
 • MAOAM Pinballs  – soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. To unikatowy produkt dostępny tylko w ofercie MAOAM. Połączenie chrupiącej otoczki z lekko musującym wnętrzem gwarantuje doskonały, rozpływający się w ustach smak.
 • MAOAM Bloxx – klasyczna guma rozpuszczalna uwielbiana od lat! Każda kostka pakowana jest osobno, dzięki czemu MAOAM Bloxx są idealne do dzielenia się. Do żucia dla małych i dużych! MAOAM Bloxx – zawsze pod ręką, zawsze smacznie, zawsze Bloxxy!
 • MAOAM Pinballs 32 g – okrągłe gumy rozpuszczalne w wygodnym i poręcznym opakowaniu, idealnym do konsumpcji poza domem.

A co jeśli…?

A może sama chcesz przygotować swoim pociechom taki box słodkości? Podpowiadamy, jakich słodyczy nie może zabraknąć! Wybierając przekąski, warto postawić na produkty, które nie brudzą rąk, łatwo się nimi podzielić i są dostępne w poręcznym opakowaniu. Doskonale pasują tu gumy rozpuszczalne takie jak MAOAM Bloxx, Happy Fruttis czy Joystixx. Pakowane są w małe, pojedyncze porcje, a każda guma zawinięta jest w osobny papierek. Występują w wielu owocowych smakach, są soczyste i kolorowe – dlatego sprawdzą się idealnie jako słodki przerywnik między lekcjami. Dodatkowo łatwo nimi poczęstować innych i świetnie nadają się do racjonalizowania. 

MAOAM ma w swojej różnorodnej ofercie także produkty, które najlepiej smakują spożywane ze swoją „paczką”. MAOAM Kracher to unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, sprawia, że każdy pojedynczy Kracher gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. MAOAM Maomixx w jednym opakowaniu łączy wszystkie ulubione produkty MAOAM.  MAOAM Pinballs natomiast to soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne, które dostępne są w torebce lub w wygodnym wariancie impulsowym, w postaci długiego paska, idealnego do konsumpcji poza domem. Niezależnie od wybranego wariantu, MAOAM gwarantuje prawdziwą moc wrażeń i mnóstwo doskonałej zabawy!

WYNIKI!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nagrody zdobywają:

 • Danusia 6 września 2022 03:00 
  Gdy byłam w szkole podstawowej to w trzeciej klasie na zabój zakochałam się w chłopcu o głowę niższym Marku. Nie wiem dlaczego, ale postanowiłam mu o tym uczuciu powiedzieć pisząc liścik miłosny na lekcji języka polskiego. Po napisaniu podałam liścik mojej koleżance, która siedziała przede mną, ta następne innej dziewczynce, aż liścik znalazł się w pierwszej ławce u Marka. Niestety nauczycielka przechwyciła liścik i poprosiła autora miłosnego wyznania. Przez dłuższą chwilę nikt się nie przyznawał, aż w końcu wstałam i powiedziałam , że ja go napisałam. Pani liścik przeczytała zanosząc się śmichem i zaproponowała mi randkę nie z Markiem, tylko ze ze słownikiem ortograficznym. Treść mojego wyznania brzmiała mniej więcej – Od duszego czasu koham, cię i czy morzemy się spotkać. Pamiętam, że bardzo przeżyłam wtedy moją miłosną porażkę i ortograficzną. Niestety tamten czas nie był dla mnie miły. Marka spotkałam po wielu latach będąc na studiach. Jakże się zmienił wysoki, wysportowany mężczyzna, który od dwóch lat jest moim mężem. Dzięki niemu codziennie przeżywam cudowne, kolorowe jak motyle chwile.
 • Marika87 5 września 2022 15:41
  Pierwsze Dyskoteki w Szkole Podstawowej…
  Klasa 4, 5 i 6. (W starszych, późniejszych latach 7 i 8 wyglądało to już trochę inaczej. 😏)
  Jeszcze wówczas dzieci były „mniej odważne”. Piosenki tzw. wolne…😄 Gdy dziewczynki „podpierały” ściany dookoła sali, a chłopcy wspólnie w grupie naradzali się kto kogo poprosi do tańca. 😅 Niektóre dziewczynki niestety przeżywały rozczarowanie, inne euforię i dumę. A charakterystyczną „sztywną” pozę taneczną z tamtych lat, w parach „chwyt na odległość”, mam przed oczami do teraz. 👫
 • Eureka 6 września 2022 17:39
  Moje najbardziej kolorowe wspomnienie ? To była chyba 5 klasa podstawówki .
  Udało mi się ogarnąć szybko kolejkę w stołówce szkolnej i z koleżanką szłam zająć stolik naszej ekipie 🙂 Na mojej tacy kołysały się pulpeciki z dużą ilością pomidorowego sosu oraz szklanka a z herbatą . Zagadana , potknęłam się…. i … Cały sosik wylądował na najbardziej surowej nauczycielce od fizyki ! A jak kolorowo się zrobiło 😅 Jej biała bluzka zamieniła się w muchomora🍄 za sprawą tych sosikowych plam , a na bladej twarzy pojawiły się rumieńce . I mój wzrok nie spotkał się z wyrozumiałością z jej strony😅Miałam przerąbane do końca roku …Ale chociaż stałam się szkolna bohaterką i najważniejsze ( werble 🥁)….chłopak który bardzo mi się wtedy podobał 🤩, wreszcie mnie zauważył ( choć nie w takich okolicznościach jakie sobie wymarzyłam 😂)
  Tak, to zdecydowanie moje najbardziej kolorowe ( rzekłabym nawet „pstrokate” ) wspomnienie 😄
 • Lukasz79 9 września 2022 21:26
  Pamiętam jak dziś, teraz się z tego śmieje ale wtedy wcale nie było mi do śmiechu. Rano wstałem z lekkim katarem patrze na zegarek zaspałem, biegnę do mamy żeby szybko robiła mi kanapki, pakuje plecak, książki buty na zmianę i z stosu nieuprasowanych ubran wyciągam haftowana chusteczkę do nosa wkładam do kieszeni, kanapki do plecaka i biegne do szkoły. Spóźniłem się na lekcje polskiego,pani odpytywała z wiersza po kolei z dziennika, zdazylem tylko rozpakować sie kiedy byla moja kolej żeby wyjść na środek i recytować. Zanim zacząłem wyciągam owa chusteczkę i nagle śmiech calej klasy nawet Pani się uśmiechnęła. Zamiast chusteczki złapałem w pospiechu majtki mojej mamy. W które to przy całej klasie wytarłem bezwiednie nos.

Gratulujemy! Prosimy o wiadomość na nasz adres mailowy: redakcja@kobietamag.pl z podaniem danych do wysyłki nagrody. Na wiadomości od Zwycięzców czekamy do końca września 2022.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (51 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...