Oglądaj świat przez kolorowe refleksy! Rzęsy ombre – hot trend wiosny 2018!

Przedwiośnie to czas, kiedy brakuje nam często pozytywnych wibracji. A gdyby tak spojrzeć na świat przez pryzmat (i to dosłownie) rozbijający światło dnia na kolorową tęczę? W tym sezonie to będzie możliwe! Nadchodzą rzęsy ombre!

W poprzednim sezonie miłośniczki oryginalnych makijaży i instagramowe fashionistki oszalały na punkcie kolorowych rzęs. Kępki włosków we wszystkich odcieniach tęczy, doczepiane do naturalnych rzęs, robiły furrorę na parkietach modnych miejskich klubów i uświetniały stylizacje na zdjęciach, które szybko stawały się viralami. Chwilę później, na fali rosnącej tendencji wydłużania i zagęszczania rzęs w gabinetach kosmetycznych, nasze oczy zwróciły się w kierunku rzęs magnetycznych, jako innowacyjnego i bardziej „domowego” rozwiązania na ulepszenie makijażu tej sfery twarzy. Początek nowego sezonu otworzył natomiast dość ascetyczny trend, czyli rzęsy w kolorze nude. Dla tych z Was, które kochają kolor i nie wyobrażają sobie wiosny bez świeżej energii intensywnych barw, mamy jednak dobrą wiadomość – do rzęs nude dołączył właśnie nowy trend sytuujący się po przeciwnej stronie frontu – rzęsy ombre!

Oglądaj świat przez kolorowe refleksy! Rzęsy ombre – hot trend wiosny 2018!

Jak można się domyślić, trend rzęsy ombre jest realizowany na bardzo różne sposoby. Część z makijażystek utrzymuje rzęsy tylko w jednym wybranym kolorze, dopasowanym do stylizacji, nadając mu jedynie zmienną tonację – np. od ciemniejszego odcienia na wewnętrznym odcinku rzęs po jaśniejszy czy bardziej jaskrawy na ich końcach. Inne decydują się na ombre horyzontalne, w którym kolory i odcienie przechodzą przez poszczególne rzęsy od jaśniejszych tonów po stronie wewnętrznego kącika oka, po ciemniejszy na zewnętrznej części twarzy. Do kolorów na rzęsach można dodać brokatowe akcenty, barwne kreski i cienie – oczywiście z umiarem. W bardziej szalonej wersji, można zaś połączyć je z brylancikami, piórkami czy cekinowymi gwiazdkami lub kwiatkami.

 

Zobaczcie rzęsy ombre, zza których świat zawsze wygląda kolorowo:

 

Jak podoba się Wam najnowszy wiosenny trend? Czy próbowałyście kiedyś malować rzęsy na różne odcienie albo doklejać do nich kolorowe kępki według jakiegoś klucza? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (235 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...