Oferta rodzinna w Orange Flex – sprawdź jak działa!

Jeśli korzystasz już z Orange Flex, wiesz jak świetna i elastyczna jest to oferta. Z pewnością myślisz też o tym, aby zaproponować ją znajomym lub rodzinie. Teraz to żaden problem. Dzięki ofercie rodzinnej w Orange Flex możesz do swojego konta dołączyć kolejne numery, a także zarządzać nimi i dokonywać płatności z poziomu aplikacji w smartfonie. To proste, wygodne i opłacalne! Jak działa w praktyce? Sprawdźmy!

kobiety z telefonami komórkowymi w ręku

fot. pexel.com

Flex Rodzina – wystarczy jedna aplikacja

Aby zacząć korzystać z Orange Flex wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon, wybrać Plan komórkowy i go aktywować. To niezwykle proste, jednak równie proste jest dołączenie do usługi Flex Rodzina pozostałych członków rodziny. Robi się to również z poziomu aplikacji. Można wskazać tam, czy dodanemu użytkownikowi zostanie przydzielony nowy numer, czy też chce on przenieść go od poprzedniego operatora.

Później wystarczy tylko wybrać odpowiedni Plan i uruchomić go. Jeśli członek rodziny Flex ma w telefonie funkcję obsługi karty eSIM, może zacząć korzystać z usługi w zasadzie natychmiast. Osoba, która dołącza osoby do Flex Rodziny zarządza całą usługą – wybiera plany, zmienia ja, a także dokonuje opłat.

Orange Flex dla rodzin – jak wygląda oferta?

Dla członków rodziny Orange Flex udostępniono aż pięć Planów komórkowych do wyboru, więc jest to oferta niezwykle elastyczna i można łatwo dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Tak w szczegółach prezentują się Plany we Flex Rodzinie:

  • za 15 zł miesięcznie – darmowe rozmowy i SMS-y, bez pakietu danych (główny użytkownik może udostępnić część ze swoich gigabajtów temu użytkownikowi);
  • za 25 zł miesięcznie – darmowe rozmowy i SMS-y oraz 15 GB transferu, usługa Social Pass (korzystanie z mediów społecznościowych nie zużywa pakietu danych);
  • za 30 zł miesięcznie – darmowe rozmowy i SMS-y, 30 GB transferu, Social Pass;
  • za 50 zł miesięcznie – darmowe rozmowy i SMS-y, 50 GB transferu, Social Pass;
  • za 80 zł miesięcznie – darmowe rozmowy i SMS-y, 100 GB transferu, Social Pass, dostęp do sieci 5G (wymaga odpowiedniego modelu smartfona).

Jak w praktyce działa oferta rodzinna w Orange Flex?

Korzystanie z oferty rodzinnej nie różni się zasadniczo od jednoosobowego użytkowania. Płatności dokonuje się wygodnie za pośrednictwem podpiętej do aplikacji Orange Flex karty płatniczej lub BLIK-iem. Dodatkowo w dowolnym momencie można zmienić wybrany plan (nowy zacznie obowiązywać od następnego okresu rozliczeniowego) lub całkowicie zrezygnować z usługi bez żadnych konsekwencji.

Oferta rodzinna w Orange Flex może być szczególnie wygodna dla rodziców, bo z poziomu własnego telefonu widzą wykorzystanie pakietu internetowego swoich dzieci i jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą szybko i wygodnie go zwiększyć lub ewentualnie wykupić dodatkowe usługi, dzięki którym transfer nie jest naliczany. Chodzi o Music Pass, dzięki któremu można słuchać muzyki z serwisów streamingowych bez wykorzystywania pakietu lub Video Pass, który działa tak samo z platformami filmowymi.

Passy lub inne dodatkowe usługi można kupować również z poziomu każdego użytkownika, ale główny abonent dostaje o tym odpowiednie powiadomienia, więc ma wydatki pod pełną kontrolą.

Ogólnie natomiast usługa Flex Rodzina w Orange Flex wygląda niezwykle atrakcyjnie i zdecydowanie warto się nią zainteresować. Zwłaszcza jeśli oczekujesz wygody, elastyczności i atrakcyjnej ceny. Więcej szczegółów na temat oferty można znaleźć na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (45 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  20 października 2020 20:49

    oferta wydaje się atrakcyjna

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany