Najbardziej skuteczne odżywki do brwi sprawdzone przez Redakcję

Twoje brwi są dalekie od perfekcji? Pierwszym krokiem, aby je zregenerować, odżywić i w końcu – zagęścić będzie stosowanie odpowiedniej odżywki lub serum. Oto ranking 7 najlepszych odżywek do brwi. Na rynku jest wiele produktów, które okażą się dla nich zbawienne. Wybrałyśmy dla was aż 7 kosmetyków z wygodnym aplikatorem.

Spis treści:

Piękne brwi to podstawa udanego makijażu. Nie wszystkie panie są jednak szczęśliwymi posiadaczkami nie tylko równych, ale także gęstych tego typu atrybutów. Tymczasem, aby modnie je wystylizować trzeba mieć… co stylizować! Tak jak na włosy czy paznokcie, na rynku dostępne są również odżywki do brwi –  podobnie jak odżywki do rzęs. Warto je stosować również profilaktycznie, aby je odżywić od wewnątrz, zregenerować i nadać im zdrowego wyglądu, co zaowocuje w przyszłości, która, jak wiadomo często nie bywa łaskawa dla urody. Jakie odżywki będą najbardziej skuteczne? Przygotowałyśmy dla was top kosmetyczny, w oparciu o opinie zadowolonych konsumentek.

odżywki do brwi

kolaż własny redakcji, źródło: www.pixabay.com i strony producentów kosmetyków

Najbardziej skuteczne odżywki do brwi

1. L’ Biotica, ActiveBrow Serum do brwi

serum do brwi

 

Cena: ok. 32 zł/3,5 ml

Doskonały ratunek dla przerzedzonych brwi. Wygony w stosowaniu grubszy pędzelek z łatwością nakłada kosmetyk o konsystencji żelu na brwi, zapewniając przyjemne uczucie chłodu i orzeźwienia. Przy aplikacji rano i wieczorem, na oczyszczoną i osuszoną skórę efekt zagęszczenia widoczny jest już po około tygodniu od stosowania.

2. Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost brwi

serum do brwi

Cena: ok. 50 zł/3 ml

Wygodna aplikacja produktu, w czasie której przy okazji wygodnie przeczesujemy brwi. Lekko zagęszcza brwi, co widoczne jest już po około 2 tygodniach regularnego stosowania. Brwi są dodatkowo nawilżone i wygładzone, a także stają się mocniejsze. Nie wyrastają krzaczaste, na rzecz pojedynczych włosków. Widoczne przyciemnienie naturalnego koloru.

3 ÉleverLash, odżywka do rzęs i brwi

serum do brwi

Cena: 139 zł/3 ml

Odżywkę możemy stosować zarówno do rzęs, jak i do brwi. W obu przypadkach efektownie zagęszcza, nadaje połysk i wydłuża już po stosowaniu 2-tygodnioweju kuracji. Aby efekt jednak się utrzymał, trzeba powtarzać rytuał nakładania preparatu przynajmniej co 3 dni, potem co tydzień. Miękki pędzelek pozwala precyzyjnie nałożyć kosmetyk.

4. Regenerum, regeneracyjne serum do rzęs i brwi

serum do brwi

Cena: 35 zł (4+7 ml)

Cienka końcówka eye-liner, a z drugiej strony szczoteczka przypominająca tę z tuszu do rzęs zapewniają łatwą aplikację – zarówno na brwiach, jak i na rzęsach. Dodatkowo można precyzyjnie podkreślić łuk brwi. Włoski rzęs stają się mocniejsze i rzadziej wypadają. Przyspiesza też wzrost brwi, wystarczy regularnie stosować.

5. Sasderla, Seslash, serum aktywujące wzrost brwi i rzęs

serum do brwi

Cena: 99 zł/5 ml

Szybki efekt zagęszczenia rzęs, które stają się przy okazji mocniejsze, ciemniejsze i widocznie odżywione. Dla szybszego efektu stosuj kosmetyk 2 razy dziennie. Kosmetyk jest delikatny i nie podrażnia okolic oczu. Idealny do stosowania również dla osób z gęstymi brwiami, które dzięki preparatowi zostaną dodatkowo zregenerowane i odżywione.

 

6. Sephora, Benefit – BrowVo!, odżywcza baza do brwi

serum do brwi

Cena: 152 zł/3 ml

To baza i odżywka w jednym. Utrwala kształt brwi, odżywia i jest doskonała jako baza pod makijaż. Przy regularnym stosowaniu brwi zyskują na objętości, co umożliwia keratyna i proteiny soi. Kosmetyk wygonie się nakłada dzięki precyzyjnemu aplikatorowi.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (163 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...