Odżywka do rzęs Miralash

Odżywka do rzęs Miralash to kosmetyk, którego sekretem skuteczności jest odpowiednio skomponowana formuła. Składniki odżywki pobudzają wzrost rzęs i sprawiają, że stają się gęstsze, dłuższe i mocniejsze. Kosmetyk sprawdza się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcieliby zadbać o kondycję swoich rzęs. Przyjrzyjmy się i rozszyfrujmy składniki, których skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają badania laboratoryjne.

W odżywce do rzęs Miralash znajdziemy takie składniki jak np. panthenol. Dla niewtajemniczonych jest to substancja o działaniu nawilżającym i kondycjonującym. Poprzez swój nawilżający efekt, optycznie pogrubia rzęsy i nadaje im sprężystość. Za stymulację wzrostu odpowiada z kolei Biotinoyl Tripeptide-1. Porost rzęst to także zadanie dla kolejnego składnika o długiej nazwie Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide. Ważnym elementem całej formuły odżywki do rzęs jest także Niacinamide, czyli witamina B3, która docierając do cebulek rzęs, hamuje ich wypadanie i inicjuje wzrost nowych włosów. Panax Ginseng Root Extract to następny składnik, którego rozszyfrowanie obrazuje pozytywny wpływ na nasze rzęsy. Jest to wyciąg z żeń-szenia, któremu zawdzięcza się pobudzanie procesów regeneracyjnych rzęs i ich wzmocnienie. Przyglądając się formule odżywki Miralash znajdziemy tam także Soluble Collagen, czyli rozpuszczalny kolagen. Działa on przede wszystkim głęboko nawilżająco, rewitalizuje i odżywia cebulki rzęs oraz poprawia ich strukturę. Swoje specjalne zadanie ma także Urtica Dioica Extract, czyli nic innego jak wyciąg z pokrzywy zwyczajnej, zawarty w składzie odżywki. Dzięki niemu rzęsy stają się zregenerowane i odpowiednio wzmocnione. Warto dodać, że te wymienione naturalne ekstrakty z żeń-szenia i pokrzywy zwyczajnej zapewniają także dodatkową ochronę skóry w okolicach oczu. Podsumowując, sukces pięknego wyglądu rzęs po zastosowaniu odżywki Miralash tkwi w dostarczaniu im odpowiednich składników odżywczych i regeneracyjnych. Warto nadmienić, że jest ona również zwycięzca wielu rankingów.

Odżywkę Miralash najlepiej stosować codziennie, przy czym naprawdę ważna jest systematyczność. Ułatwia to wygodny aplikator, który sprawia, że nakładanie odżywki nie jest uciążliwe, ale bardzo proste. Pierwsze efekty stają się widoczne już po czterech tygodniach od rozpoczęcia stosowania Miralash. Jak wynika z badań 87% kobiet zauważyło wydłużenie rzęs już po 4 tygodniach! Ponadto, 67% badanych zauważyło poprawę gęstości rzęs, a 80% przyznało, że rzęsy po odżywce stały się mocniejsze. Pełny efekt kuracji jest osiągany po 3 miesiącach od pierwszego zastosowania. W celu podtrzymania tych niesamowitych efektów, warto kontynuować stosowanie odżywki 2 lub 3 razy w tygodniu. Zawartość buteleczki o pojemności 3 ml wystarcza na 4-5 miesięcy codziennego stosowania. Jest to więc „inwestycja długofalowa”, która z pewnością przyniesie konkretne korzyści w postaci pięknych, zadbanych i wzmocnionych rzęs. Bywa, że kobiety, które zdecydowały się na zakup i stosowanie odżywki Miralash są zaskoczone końcowym efektem, gdyż nie spodziewały się aż tak wiele! Dzięki temu kosmetykowi można poczuć się pięknie i czarować spojrzeniem. Więcej można przeczytać na stronie producenta

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (97 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Domi  27 stycznia 2019 18:34

    Ja uzywam tylko olejku rycynowego z silcare

    Odpowiedz
  2. dominika  9 marca 2019 12:45

    Ja teraz właśnie kupiłam i czekam na pierwsze efekty. Mam nadzieje że poprawi pięknie sylwetkę oczu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany