Odświeżanie ubrań w suszarce – jak w prosty sposób nadać odzieży świeżość?

Używane, a wciąż wyglądają jak nowe? Odświeżanie ubrań w suszarce przywraca włóknom ich naturalną strukturę z dbałością nawet o najdelikatniejsze tkaniny. Należy jednak pamiętać o suszeniu w niskiej temperaturze.

Odświeżanie ubrań w suszarce

 

 

Odkryj zalety szafy odświeżającej

Niestety wirusy utrzymują się na tkaninach. Dlatego tak istotne jest odświeżanie ubrań –dzięki temu zmniejszamy do minimum ryzyko zakażenia się przeróżnymi chorobami. Minimalizujemy też ryzyko alergii. Choć dużo osób sądzi, że odkażanie ubrań w suszarce jest kosztowne i to metoda skomplikowana, to Samsung wychodzi naprzeciw swoim klientom i oferuje im użyteczny i nowoczesny sprzęt i mebel zarazem, jakim jest szafa odświeżająca ubrania AirDresser.

Odświeżanie ubrań może być efektywne przez długi czas. Jak więc skutecznie odświeżyć odzież? Najpierw należy powiesić w szafie ubranie, które chcemy odświeżyć, następnie sprawdzić, czy prawy zbiornik urządzenia jest napełniony wodą, po czym zamknąć drzwi i wybrać odpowiedni program. Na koniec wyjmujemy świeże, pachnące i gotowe do założenia spodnie, bluzki, bieliznę – co tylko zechcemy!

 

Odświeżanie ubrań w suszarce – efekty widać od razu

Potrzebujesz eleganckiej sukni bądź koszuli na wieczór? AirDresser nie tylko odświeża, ale też oczyszcza ubrania. Co więcej – również suszy te wyjęte prosto z pralki. Wystarczy, że wybierze się odpowiedni program, by szybko i bezpiecznie (nawet dla delikatnych tkanin) wysuszyć odzież. Bez różnicy, czy będzie to odzież dopiero wyprana w pralce, czy ta przemoczona na deszczu – AirDresser poradzi sobie perfekcyjnie w jednym i drugim przypadku. Urządzeniem można sterować także zdalnie, a to dzięki aplikacji SmartThings – uruchomisz przy jej pomocy AirDresser, sprawdzisz, kiedy ubrania będą gotowe, a nawet otrzymasz sugestie, jakie programy będą najlepsze do odświeżenia wybranych tkanin.

 

Nie tylko suszy, ale też czyści perfekcyjnie i pracuje niemal w ciszy

Odświeżanie ubrań toproces, przy którym używa się pary. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że przebiega bardzo cicho, bez wibracji i hałasu, ponieważ we wnętrzu szafy AirDresser nie są generowane żadne mechaniczne ruchy. Drzwi urządzenia zamykają się delikatnie i – co najważniejsze – bezpiecznie. Specjalny zawias sprawia, że na końcowym etapie zamykania system spowalnia ruch drzwi i domyka je bardzo cicho.

Kolejną zaletą urządzenia jest to, że szafa odświeżająca ubrania AirDresser nie wymaga podłączenia do wody i odpływu, dzięki czemu można postawić ją w dowolnym miejscu. Jej skuteczność w odświeżaniu ubrań jest także potwierdzona certyfikatami. Efektywność AirDresser została potwierdzona przez międzynarodowe instytucje British Allergy Foundation, Intertek oraz Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego.

Odświeżenie ubrań nie musi sprawiać już zagwozdki, szczególnie wszystkim podróżującym, którzy np. mają niewiele czasu na przygotowanie się do ważnego spotkania tuż po długiej podróży. W końcu mają szybkie rozwiązanie! Jakie? Oczywiście AirDresser! Urządzenie pozwoli odświeżyć ubrania przed ważnym spotkaniem lub tuż po służbowym lunchu. Jego zalety wciąż wymieniają goście hotelowi, którzy szybko i wygodnie, bez wychodzenia z pokoju usuną zagniecenia z ubrań wyjętych prosto z walizki. Potrzeba naprawdę niewiele czasu, by nawet po wyczerpującym dniu wyglądać olśniewająco.

Jak usunąć plamy ze szminki, podkładu i tuszu do rzęs?

Jak usunąć plamy ze szminki, podkładu i tuszu do rzęs?

Plamy ze szminki, podkładu lub tuszu to jedne z najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń. Przedstawiamy domowe sposoby, które uratują rzeczy przed wyrzuceniem.  Wybielacze i rozpuszczalniki to silne środki. Mogą odbarwić, zniszczyć materiał. Do usunięcia plam służą

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Biomedka  30 lipca 2020 12:48

  Świetna sprawa z taką szafa, ja jednak na razie się wstrzymam z zakupem ,bo mam pilniejsze wydatki. 😉

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  30 lipca 2020 17:07

  Interesujące urządzenie, widać producenci prześcigają się w pomysłach jak ułatwić klientom życie.Wydaje mi się, że do tanich może nie należeć.

  Odpowiedz
 3. agasam9  30 lipca 2020 19:49

  nie wiedziałam 🙂

  Odpowiedz
 4. Agnieszka  25 października 2021 17:01

  Kupilam dziś Pralko-suszarke bosch nie stety jak wysusza się ciuchy nie przyjemny zapach jest

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany