Tego lata odsłaniamy brzuch!

Odsłonięte brzuchy wróciły do trendów już w zeszłym roku. W tym sezonie torują sobie mocną pozycję wśród topowych tendencji mody wiosenno-letniej. Pokazy bieżących kolekcji, stylizacje z czerwonych dywanów oraz świadectwa street-fashion pokazują, że naga talia może być efektownym elementem looku w wielu rozmaitych odsłonach.

Fokus na brzuch! - stylizacja PresKa (3)

Po szale na eksponowanie brzucha, jaki miał miejsce w latach 90., moda długo wzbraniała się przed tego typu rewelacjami. Na powrót odsłoniętych okolic talii musiałyśmy trochę poczekać. Cykliczność trendów to jednak zjawisko nieubłagane i oto możemy znów cieszyć się, usankcjonowanymi przez wielkie nazwiska świata mody, stylizacjami z nagim brzuchem w roli głównej. By outfit, który ma wyeksponować nasz nienaganny brzuch, cechował dobry smak i modowy sznyt, warto czerpać również z innych podpowiedzi, jakie niosą aktualne trendy. Topowe długości spódnic – midi i maxi nie bez kozery doskonale wypadają z krótkim topem. Pozwalają subtelnie dozować wrażenia, związane z prezentowaniem obnażonych skrawków kobiecego ciała. Tak więc spódniczka mini w miksie z crop-topem to nienajlepszy pomysł, podobnie – zbyt obcisłe spodnie.

Fokus na brzuch! - stylizacja PresKa (1)

Swobodna stylizacja z odkrytym brzuchem na górze i spodniami na dole, wymaga od nas doboru odpowiedniego fasonu tychże. Świetnie nadadzą się tu  oversize’owe boyfriendy lub spodnie z nieco obniżonym krokiem. Nie obawiajmy się także wysmakowanego looku wieczorowego, którego elementem jest obnażona talia. To moda, która znajdzie zastosowanie nie tylko w outfitach codziennych, trend nie tylko na poranny jogging czy piątkową dyskotekę. Elegancki look wieczorowy również chętnie czerpie ze zmysłowej tendencji. Przy właściwym doborze dodatków wyeksponowany, piękny brzuch może wypaść bardzo kobieco, nie ujmując bynajmniej wyrafinowania i elegancji całości kreacji.

Fokus na brzuch! - stylizacja PresKa (2)

Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na preska24.pl.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (273 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...