OdraNocka Art Festival

Na kulturalnej mapie Wrocławia pojawiło się kolejne wydarzenie muzyczne o niezwyklej formule. Już w sobotę, 29 czerwca 2013 r. rozpocznie się pierwsza edycja Art Festiwalu – OdraNocka. Jego organizatorem jest Fundacja OdraNocka, która zadbała o to, aby wrocławianie i turyści, którzy w sezonie turystycznym licznie odwiedzają miasto, mogli spędzić 7 wyjątkowych wieczorów w murach  wrocławskiego Arsenału. To ciekawa i piękna pod względem architektonicznym przestrzeń, stanowiąca doskonałe tło dla prezentacji różnorodnych form sztuki w najlepszych wykonaniach.

OdraNocka Art Festival

Program festiwalu prezentuje się bardzo interesująco. Każdy koncert to niezwykły wieczór z muzyką na wysokim poziomie i każdy w innym klimacie muzycznym. Każdy jest obietnicą wyjątkowych przeżyć. Warto zarezerwować sobie czas chociaż na jeden z proponowanych wieczorów.

Koncepcja festiwalu opiera się na prezentacji różnorodnych stylistycznie wydarzeń muzycznych, teatralnych czy kabaretowych o najwyższym poziomie artystycznym.

 W programie, obok portugalskiej gwiazdy fado – Mafaldy Arnauth

 – znajdą się wspaniali polscy wykonawcy, jak Grzegorz Turnau, Kayah, Marcin Wyrostek czy Dawid Podsiadło. Natomiast świat aktorski i kabaretowy reprezentować będą: Jerzy Trela, Krzysztof Globisz, Artur Andrus i Maria Czubaszek.

OdraNocka ma szansę na stworzenie niepowtarzalnego cyklu wieczornych, plenerowych spotkań ze sztuką, które być może staną się alternatywą dla klasycznej dobranocki…

Zapraszamy na koncerty!

29.06-13.07.2013 r.

dziedziniec wrocławskiego Arsenału, ul. Cieszyńskiego 9

Program www.odranocka.pl

Bilety www.tbox24.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  17 czerwca 2013 07:29

    W tym roku obiecałam sobie,że pójdę chociaż na jeden taki wieczór:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany