Dermika Bloq Age: Odmładzanie skóry w dzień i w nocy

Walka o młodą skórę powinna trwać w dzień i w nocy. Nie możesz się więc ograniczyć do jednego kremu, bo niestety szybko będzie to widoczne na twojej twarzy, z czego z pewnością nie będziesz zadowolona. Warto więc przetestować kompleksową, najnowszą kurację od Dermiki.

Nad młodą skórą musisz pracować nie tylko w dzień, ale również w nocy! Na szczęście, jak w przypadku mięśni nie chodzi o ćwiczenia na siłowni, a o odpowiednio dobrane kosmetyki. W tej kwestii na przeciw wychodzi nam nowa linia Dermika Bloq-Age, która zapewnia progresywne odmładzanie skóry w rytmie dzienno-nocnym z dodatkowym efektem anti-pollution. Jak to działa? W ciągu dnia kosmetyki blokują dewastujące zanieczyszczenia i promieniowanie. Dzięki temu, skóra chroniona przed uszkodzeniami oraz zdopingowana odmładzającą witaminą C i ektoiną, maksymalizuje efekty nocnej odnowy.

Dermika Bloq Age: Odmładzanie skóry w dzień i w nocy

Poznaj nowości kosmetyczne od Dermiki

KREM HAMUJACY STARZENIE SPF 15, BLOKER DZIENNYCH USZKODZEŃ NA DZIEŃ

poj. 50 ml, cena 79,99 zł

Krem na dzień to wyważone połączenie nowatorskich rozwiązań chroniących skórę przed czynnikami dziennego starzenia, które są główną przyczyną widocznych oznak upływającego czasu. Zaawansowane, szerokopasmowe filtry chronią skórę w pełnym spektrum światła UVA + UVB + IR + HEV, a tarcza anti-pollution izoluje od zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwych substancji chemicznych. Wspólnie ograniczają skutki dziennego starzenia, jak np. uszkodzenia skóry,stany zapalne oraz stres oksydacyjny, aby maksymalizować efekty nocnej odnowy.

 

KREM COFAJACY EFEKTY STARZENIA, DOPING NOCNEJ ODNOWY NA NOC

poj. 50 ml, cena 79,99 zł

Krem na noc jest idealnym dopełnieniem kosmetyków z serii stosowanych w ciągu dnia. Dzięki witaminie C i ektoinie, intensyfikuje procesy odnowy i widocznie poprawia kondycję skóry. Krem na noc dodatkowo redukuje zmarszczki i przebarwienia oraz poprawia jędrność czy też elastyczność skóry twarzy.

 

KREM-KONCENTRAT, PROGRESYWNE ODMŁADZANIE NA DZIEŃ I NA NOC

Poj. 30 ml, Cena 79,99 zł

Krem-koncentrat to przemyślana pielęgnacja odpowiadająca na potrzeby skóry w rytmie dzienno-nocnym. Zaawansowana formuła łączy ochronę przed otaczającymi zanieczyszczeniami i stresem termicznym z naprawczą aktywnością witaminy C i ektoiny. Wspólnie ograniczają skutki dziennego starzenia, jak np. uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz stres oksydacyjny oraz maksymalizują efekty nocnej odnowy. 

 

KREM POD OCZY, PROGRESYWNE ODMŁADZANIE NA DZIEŃ I NA NOC

Poj. 15 ml, cena 59,99 zł

Krem do delikatnej, cienkiej skóry okolicy oczu to pielęgnacja, która stawia czoła uciążliwym czynnikom starzenia zewnętrznego. Łączy działania ochronne przed dewastującymi skórę zanieczyszczeniami powietrza i oparami chemii domowej z przeciwstarzeniową aktywnością witaminy C i ektoiny. Wspólnie ograniczają skutki dziennego starzenia, jak np. uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz stres oksydacyjny.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany