Odkrycie naukowe dla pięknej skóry – Anew Clinical z molekułą A-F33

Poszukiwanie sposobu na zachowanie młodości jest odwieczne. Avon, wprowadzając innowacyjne antystarzeniowe technologie w dziedzinie pielęgnacji skóry, przenosi ją na nowy poziom. 20 lat temu, Avon jako pierwsza marka na świecie zastosowała w swoich produktach hydrokwasy (AHA) na masową skalę. Dziś, ciągle doskonaląc i unowocześniając technologicznie swoje produkty, marka rozpoczyna kolejną rewolucję w walce o młody wygląd skóry. Avon przedstawia profesjonalne produkty zapobiegające starzeniu się skóry Anew Clinical z molekułą A-F33. To innowacyjne kosmetyki zainspirowane odkryciem, które zostało uhonorowane Nagrodą Nobla. Ich skuteczność potwierdzają rygorystyczne testy kliniczne i konsumenckie.

Odkrycie naukowe dla pięknej skóry - Anew Clinical z molekułą A-F33

Produkty z serii Anew Clinical z molekułą A-F33 to początek nowej ery w walce ze starzeniem się skóry. „To zupełnie nowe podejście do walki ze starzeniem i najbardziej spektakularne osiągnięcie od 20 lat. Naukowcy zainspirowani badaniem uhonorowanym Nagrodą Nobla, które wykazało istnienie w ludzkim organizmie mechanizmu blokującego wytwarzanie białek, opracowali unikalną molekułę A-F33, która dezaktywuje jego działanie i stymuluje produkcję nowego kolagenu w skórze już po 72 godzinach. Rezultaty są zaskakujące.” – mówi Rafał Łukasik, Chemik-Kosmetolog, Starszy Menedżer ds. Badań i Rozwoju Nowego Produktu, Regionalne Laboratoria Avon: Europa/Afryka.

A-F33 (Aminofill-33) to nowo odkryta cząsteczka o właściwościach przeciwstarzeniowych, która stanowi obietnicę prawdziwej rewolucji w świecie pielęgnacji skóry. Molekuła ta jest pochodną aminokwasu, która działa na zasadzie hamowania mechanizmu blokującego produkcję włókien kolagenowych, dzięki czemu możliwa jest intensyfikacja tworzenia się kolagenu funkcjonalnego. Cząsteczki A-F33 są wytwarzane w celu stymulacji komórek skóry do produkcji komponentów jej struktury. Rezultatem ich działania jest wypełnianie zmarszczek od wewnątrz i redukcja ich w trzech wymiarach: ilości, długości i głębokości.

Kosmetyki z serii Anew Clinical pozwolą utrzymać dobrą kondycję skóry bez względu na wiek. Skutecznie niwelują one wszelkie zmarszczki, a także poprawiają jędrność i sprężystość skóry. W skład serii wchodzą: profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą

A-F33 oraz profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 na okolice oczu.

 

Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33

Mocno skoncentrowany preparat odpowiednio zadba o dojrzałą skórę, jednocześnie przywracając jej młody wygląd. Serum o lekkiej konsystencji skutecznie zniweluje zarówno płytkie, jak i głębokie zmarszczki. Posiada ono właściwości zwiększania produkcji kolagenu oraz stymulacji produkcji kolagenu funkcjonalnego, dzięki czemu zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu. Pierwsze efekty redukcji widoczności płytkich i głębokich zmarszczek można zauważyć już po pierwszym tygodniu stosowania. Regularne stosowanie preparatu poprawia ogólną kondycję skóry. Dzięki niemu będzie ona wygładzona, jędrna, lepiej napięta i bardziej sprężysta. Testowany dermatologicznie i alergicznie kosmetyk zamknięto w eleganckim opakowaniu z wygodnym dozownikiem.

Sposób użycia: preparat należy stosować rano i wieczorem jako samodzielny produkt lub pod krem pielęgnacyjny.

Cena regularna: 92 zł

Pojemność: 30 ml

 

Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 na okolice oczu  

Niwelujący zmarszczki korektor odpowiednio zadba o delikatną skórę wokół oczu. Odmładzający spojrzenie kosmetyk nie tylko spłyca zmarszczki w okolicach oczu, ale również nawilża, odżywia i ujędrnia skórę. Regularne stosowanie zapewnia efekty podobne do liftingu. Aby osiągnąć pożądane rezultaty należy stosować produkt codziennie rano i wieczorem. Produkt, cechujący się lekką konsystencją, należy aplikować na skórę wokół oczu rano i wieczorem.

Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie preparat można stosować pod makijaż. Jest on odpowiedni również dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Cena regularna: 55 zł

Pojemność: 15 ml

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (125 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany