Odchudzona żurawina od Helio: mniej cukru i więcej błonnika!

W poszukiwaniu eliksiru młodości i zdrowia często szukamy magicznych recept, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienią nasze życie na lepsze. Tymczasem odpowiedź na bolączki związane ze współczesnym trybem życia oraz chorobami cywililizacyjnymi z nim związanymi leży gdzie indziej – w regularnym, zdrowym trybie życia, w którym odżywianie się oparte jest na zdrowych produktach korzystnie wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie.

helio-suszona-zurawina

Takimi produktami są owoce suszone bez konserwantów HELIO Natura. Ta wyjątkowa na polskim rynku linia została wzbogacona o żurawinę suszoną o zmniejszonej zawartości cukru i zwiększonej zawartości błonnika.

50% mniej cukru i 7 razy więcej błonnika

Żurawina suszona HELIO Natura to propozycja zawierająca 50% mniej cukru oraz 7 razy więcej błonnika niż ta sama ilość standardowej suszonej żurawiny.
Obniżona zawartość cukru w nowości HELIO Natura skutkuje mniejszą względem standardowej suszonej żurawiny kalorycznością smakołyku, która wynosi 67 kilokalorii dla porcji 25g. Obniżona zawartość cukru to zatem drogocenna wskazówka zarówno dla osób systematycznie dbających o swoją nienaganną sylwetkę i zdrowie, jak i tych, którzy w ostatnim czasie nieco pofolgowali i walczą teraz z nadwagą lub otyłością swoją lub swoich najbliższych. Warto też zauważyć, że epidemia otyłości jest szczególnie groźna w przypadku dzieci, które mimo konieczności walki z nadwagą wymuszają na rodzicach regularne dostarczanie słodyczy – w takich sytuacjach warto sięgnąć po żurawinę HELIO Natura, które pomoże zaspokoić słodkie zachcianki.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  11 maja 2015 19:32

  Żurawina suszona jest bardzo zdrowa i smaczna ,więc warto ją jeść zamiast innych słodyczy.

  Odpowiedz
 2. Patriszia  11 maja 2015 20:20

  Bardzo lubię żurawinę 🙂

  Odpowiedz
 3. bbo  11 maja 2015 20:50

  Zatem warto sięgnąć po taką zdrową przekąskę.

  Odpowiedz
 4. gusia.  11 maja 2015 21:46

  Dziś zjadłam suszone daktyle,lubię suszone owoce.

  Odpowiedz
 5. martucha180  11 maja 2015 23:54

  Z żurawiną trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć. Ale jest pyszna!

  Odpowiedz
 6. lilkawodna  16 maja 2015 12:33

  Lubię żurawinę i mój pęcherz też.

  Odpowiedz
 7. Hidari11  19 sierpnia 2015 18:13

  Na błonnik człowiek raczej nie powinien cierpień, bo wcale nietrudno o takowy składnik w jadłospisie. Przedobrzyć też łatwo z tym błonnikiem i potem zamiast pozytywnych skutków są wiadomo jakie.
  Sama żurawina podobno zdrowa, pytanie, czy nieodzowna? Nie. Więc największym atutem jest tu smak.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany