Oczy we właściwej kondycji

Ostatnie lata dwudziestego wieku przyniosły wiele zmian technologicznych, które miały z kolei wpływ na powstanie zupełnie nowych stanowisk pracy i modyfikację wielu dotychczasowych. Dziś patrzymy przez osiem godzin dziennie w monitor po to, by zapewnić sobie i najbliższym godny byt. Musimy pamiętać, że nasz wzrok jest w związku z tym intensywnie wysilony i narażony na schorzenia jak nigdy dotąd.

 pielęgnacja-suchych-oczu

Problem, który dotyka wielu z nas

Komputeryzacja postępuje we wszystkich dziedzinach życia i raczej niemożliwe jest to, by tak zwyczajnie ustała. Na jej drodze musiałby stanąć jakiś niesamowity przewrót o skali globalnej, ale nie wydaje się, by coś takiego miało mieć miejsce kiedykolwiek. Ekrany urządzeń emitują swoje światło, które sprawia, że nasze oczy często są suche i podrażnione. Dawniej nie mieliśmy takich problemów zbyt często, dziś są niestety codziennością. Samo robienie regularnych przerw w pracy nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. Dlatego też warto zaopatrzyć się w nawilżające krople do oczu. Tego typu produkt można zakupić bez recepty w każdej aptece. To duże udogodnienie, ponieważ odwiedzanie okulisty raz w miesiącu byłoby dla wielu osób kłopotliwe. Każde opakowanie ma ponadto określoną datę ważności, której należy ściśle przestrzegać.

 

Uniwersalny produkt

Zdrowie mamy tylko jedno, dlatego też warto sięgnąć od razu po kropelki do oczu najwyższej jakości. Odpowiednie nawilżenie oka zapewni nam na przykład Bepanthen Eye. Produkt firmowany przez BAYER przed wejściem do powszechnej sprzedaży został sprawdzony pod każdym względem. W przeciwieństwie do konkurencji wyróżnia go zupełnie inne opakowanie, w którym znajduje się dwadzieścia specjalnie odmierzonych pojemników z jednorazową dawką. Wystarczy więc zakropić do oka jedną, góra dwie krople i mrugnąć, by przekonać się, jak szybko przyniosą one nam ulgę. Spojówki zostaną błyskawicznie nawilżone, a nam nie będzie już doskwierać dokuczliwe pieczenie. Z pewnością wpływ na tak skuteczne działanie ma innowacyjny skład. W kroplach znajduje się bowiem kwas hialuronowy w postaci soli sodowej oraz prowitamina B5.

Nie trudno się domyślić, że w niedalekiej przyszłości będziemy mieli jeszcze więcej niż teraz do czynienia z ekranami. Nasze oczy będą musiały więc wytrzymać jeszcze więcej niż do tej pory, bo chyba nie odmówimy sobie codziennego wydania ulubionej gazety tylko dlatego, że została ona wydana w formie elektronicznej. Mając gdzieś pod ręką krople do oczu bez konserwantów Bepanthen będziemy mogli szybko przywrócić nasz wzrok do wzorowej kondycji.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (103 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kmakolagwa  31 marca 2015 17:50

  Ciekawy artykuł. Ten problem niestety mnie tez dotyka.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  31 marca 2015 18:05

  W dobie komputerów, laptopów, tabletów i innych takich oczy dostają w kość.

  Odpowiedz
 3. Patriszia  1 kwietnia 2015 10:49

  o oczy trzeba naprawdę mocno dbać… Tym bardziej w tych czasach gdzie wiele negatywnych czynników wpływa na nasz wzrok.

  Odpowiedz
 4. Gocha  1 kwietnia 2015 11:51

  Komputer, sztuczne oświetlenie w pracy, w centrach handlowych… Ważne, żeby robić sobie przerwy od komputera. Nawilżenie oka kropelkami dodatkowo pomaga oku się zregenerować, świetnie też działa ziele świetlika

  Odpowiedz
 5. bbo  1 kwietnia 2015 11:57

  Biedne jest to oko na zdjęciu…

  Odpowiedz
 6. oskarek1995  1 kwietnia 2015 18:16

  dobre jest visin optix

  Odpowiedz
 7. Anett13  5 lipca 2016 09:23

  Ja od dłuższego czasu używam kropli do oczu Hyabak. Są dostępne w porecznych, jednorazowych ampułkach, nadają sie dla noszących szkła kontaktowe i naprawdę fajnie nawilżają oczy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany