Obudź w sobie pasję – Forever Red!

Początek nowej ery zapachu od Bath & Body Works. Siła. Pewność siebie. Klasa. Samoświadomość i indywidualizm. To cechy, które definiują kobiecość i zmysłowość naszych czasów. Te same cechy konstytuują najnowszy zapach od Bath & Body Works  – Forever Red.

Linia Forever Red

Forever Red to mieszanka drogocennych esencji, oryginalnych i dobranych z największą starannością nut zapachowych. Każdy aspekt tego zapachu jest niezmiernie szykowny i luksusowy, począwszy od użytych aromatów po eleganckie opakowanie.

Honorine Blanc i Harry Fremont skomponowali zapach dla współczesnej, pełnej pasji kobiety, która ma apetyt na życie. Stworzyli zapach niezwykle kobiecy, jednocześnie luksusowy, zmysłowy i pełen namiętności. Gorąca czerwień symbolizuje ognisty temperament kobiety, która pachnie Forever Red. “Każdy aspekt naszego zapachu musi kojarzyć się z czerwienią – dla mnie będącą DNA Forever Red” powiedział Harry Fremont.  Zapach Forever Red zwiastuje radość, namiętność i silne emocje: płomienny granat zmieszany z rzadką francuską brzoskwinią (pêche de vigne), delikatnym czerwonym osmantusem, kwitnącą tylko w nocy aksamitką, by po chwili zniewolić nos za pomocą rumu, wanilii i dębu w połączeniu ze słodyczą pianek marshmallow.

“Tworzenie zapachu jest jak podróż, a ta była wyjątkowo intensywna” – dodała Honorine Blanc. Komponowanie Forever Red było pełne niespodzianek i magii, zapach ten jest bezsprzecznie najbardziej luksusową propozycją Bath & Body Works, również z powodu najwyższego stężenia najdroższych olejków zapachowych.”

 Woda i balsam Forever Red

Forever Red kojarzy się z niebanalną, ponadczasową i elegancką zmysłowością. Niepowtarzalny zapach zamknięto w oryginalnym flakonie, zaprojektowanym specjalnie by uchwycić indywidualizm, niebanalne nuty zapachowe i luksus.

Kolejny rozdział zapachowej przygody z Bath & Body Works, który zaczyna się z Forever Red – nowoczesną definicją kobiecości, zadebiutował w sklepach w połowie grudnia. W skład kolekcji wchodzą: pierwsza woda perfumowana w kolekcji Bath & Body Works (70 ml, 149 zł), mgiełka ze złotymi drobinkami (236 ml, 79 zł) oraz balsam do ciała (295 ml, 65 zł).

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  7 sierpnia 2013 08:42

  Moja koleżanka ma mgiełkę do ciała.Często stosuje ją zamiast perfum.Zapach jest słodko – owocowy,ale nie przytłacza.Obie miałyśmy zamiar kupić wodę perfumowaną,tylko był problem z dostępnością.

  Odpowiedz
 2. xtina120  11 czerwca 2016 00:09

  Pięknie wyglądają te perfumy. Juz w samym ich wyglądzie można się zakochać.

  Odpowiedz
 3. Marta  22 czerwca 2017 12:19

  Wie ktoś gdzie można kupić balsam do ciała forever red. Przeszukalam wszystkie możliwe strony i nie ma

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany