Letnie oblicze Marylin Monroe, prosto z deptaka w Saint Tropez

Marylin Monroe – ikona popkultury to również modowa inspiracja. Jej kreacje od zawsze zachwycały. Nic dziwnego, we wszystkich wydaniach wyglądała zniewalająco, czy to na czerwonym dywanie, czy w czasie mniej oficjalnych eventów. Jej styl jest kwintesencją lat 50. i 60 XX wieku – okresu, w którym żyła. Po dziś dzień ma swoje naśladowczynie, a jej kierunek w modzie jest zarówno unowocześniany, jak i wiernie odwzorowywany.

Nasza Inspirantka przenosi wielką Marylin do letniego kurortu Saint Tropez. Jeszcze zanim gwiazda zacznie prezentować swoje wdzięki na plaży, pije kawę pod chmurką przegryzając do tego smacznego croissanta. Pasiasta góra i dół w stonowany kolorach – z czernią i jasnym żółtym pięknie prezentują zgrabny brzuch i smukłe uda. Wygodę, a także look w klimacie lat 60. z pewnością zapewnią sandały na koturnie otulone naturalnością. Letnia stylizacja wymaga też większych rozmiarów torby na plażowe szpargały, a także pozytywnych okularów. Pozostając w stylistyce tamtych czasów – koniecznie muszą mieć retro okrągłe szkła.

W dzisiejszych Trendach Dnia wyróżnimy magart. Serdeczne gratulacje!

stylizacja ze spodenkami w kratkę, espadrylami na koturnie i retro okularami

#jakMarylinMonroe

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Sukienkawgroszki

#Vintage

#Wiosennespodenki

#JakMarylinMonroe

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Kika07645  7 maja 2019 15:12

    Buty na koturnie to jest to ^^

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany