Czy o swoje zmęczone oczy dbasz równie często jak o rzęsy, włosy, paznokcie?

Oczy to jeden z najważniejszych narządów człowieka. Dzięki nim do mózgu przekazywanych jest aż 82% bodźców. W codziennej pogoni  zapominamy często, jak ważny jest komfort widzenia i odpowiednie dbanie o wzrok. Potrafimy spędzić wiele minut studiując składy odżywek do rzęs czy paznokci lub porównując działanie różnych szamponów. Czy zrobiliście to kiedyś dla preparatów poprawiających komfort widzenia? Czy zmęczone oczy to także Wasz problem? Jeśli odpowiedź jest twierdząca – zapraszamy do poniższej publikacji.

isomar_krople

Zmęczone oczy – główne przyczyny

Nasze oczy narażone są codziennie na wiele szkodliwych czynników. Do najważniejszych z nich należy wymienić klimatyzowane pomieszczenia, zbyt długą pracę przed ekranem komputera oraz alergię na pyłki. W przypadku klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeń oraz wielogodzinnej pracy przy komputerze możemy mieć do czynienia z suchą spojówką, podrażnionymi oczyma i efektem tzw. piasku pod powiekami. W przypadku alergii na pyłki – to spojówka ma najszybszy kontakt z takimi alergenami, jak pyłki roślin czy alergeny zwierzęce – sierść zwierząt, kurz. Alergeny mogą doprowadzić nawet do powstania stanu zapalnego spojówek. Alergenów nie uda się bowiem wypłukać z oczu przy pomocy naturalnych łez. 

We wszystkich wyżej opisanych przypadkach warto sięgnąć po nawilżające krople do oczu – na przykład ISOMAR® Occhi o składzie niezwykle blisko przypominającym skład ludzkich łez.

ISOMAR Morskie krople do oczu

ISOMAR® Occhi to krople do oczu z naturalną wodą morską, której skład, dzięki zawartości soli mineralnych i mikroelementów, niezwykle blisko przypomina skład ludzkich łez. Wzbogacone kwasem hialuronowym oraz wyciągami z ziół, tworzą mieszankę o kojących i nawilżających właściwościach, przynosząc ulgę zmęczonym i zaczerwienionym oczom.

Krople do oczu Isomar Occhi możesz stosować na soczewki kontaktowe i przemyć nimi oczy swojemu dziecku. 

isomar-occhi

Krople występują w kilku formach – jako: 

  • Buteleczka wielorazowa zawierająca 10 ml płynu, który należy zużyć w ciągu 30 dni od otwarcia opakowania (cena: 13,99zł).
  • Zamykane ampułki, które nie zawierają żadnych konserwantów, więc po otwarciu ampułki należy je zużyć w ciągu 12 godzin. Na szczęście ampułki są zamykane, więc możesz ich użyć do kilku aplikacji w ciągu dnia (Cena: 29,99zł).
  • Dedykowana Kąpiel dla oka – dzięki której przepłuczesz całe oko, wraz z powiekami i rzęsami, przynosząc im ukojenie i odświeżenie (Cena: 34,99zł).

Jak działa ISOMAR® Occhi?

1.Izotoniczna woda morska odświeża, łagodzi, nawadnia i nawilża spojówkę.

2.Kwas hialuronowy i hypromeloza wzmacniają nawadniające i nawilżające działanie wody morskiej, jednocześnie tworząc specjalną powłokę, która spowalnia parowanie filmu łzowego.

3.Wyciągi ze starca popielnego, nagietka, kocanki, chabra bławatka oraz świetlika łagodzą podrażnienia oraz stany zapalne, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia. 

Dowiedz się więcej na www.isomarpolska.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...