O nas

KobietaMag.pl to lifestylowy portal i poradnik  dla kobiet. Portal nie jest przeznaczony dla konkretnego przedziału wiekowego. Wychodzimy bowiem z założenia, że większość aktualnych wiadomości z zakładek Moda, Uroda, Kultura, Design przeczytają chętnie tak mamy, jak i ich córki.

Treść serwisu podzielona jest na działy. W działach Moda i Kolekcje znajdziecie najświeższe zdjęcia kolekcji ubrań i butów znanych marek, opisy obowiązujących trendów, porady stylistek. Uroda i Kosmetyki to opisy profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, wskazówki dotyczące popularnych problemów kosmetycznych, najnowsze wiadomości o makijażu i fryzurach oraz opisy kosmetyków. Zakładki MiłośćŚlub traktują o uczuciach i zdarzeniach często dominujących  w życiu Kobiety. Zakładka Dla mam prezentuje szeroko pojętą problematykę związaną z rolą mamy – od ciąży i porodu po wychowanie nastolatka. Kulinaria – to oczywiście sprawdzone przepisy a Zdrowie to prezentacja tematyki związanej z najczęściej występującymi zagadnieniami zdrowotnymi: alergie, diety, problemy z narządami ruchu, zdrowe odżywianie.  Lifestyle to przede wszystkim kultura – książki, filmy, muzyka a także design, podróże.

Jednym zdaniem piszemy o wszystkim, co należy do obszaru zainteresowań większości Kobiet.

Codziennie pojawia się około 10. nowych artykułów. Stawiamy na interakcje z użytkownikami – znajdziecie nas na Facebooku, Blipie czy Pingerze. Staramy się organizować dla Was ciekawe konkursy, nie tylko te proste, ale także bardziej kreatywne. Do Waszej dyspozycji oddajemy także nasz drugi portal:www.inspiruj.net , na którym możecie bawić się modowymi stylizacjami.

Portal KobietaMag.pl – jako jedyny w chwili obecnej portal kobiecy proponuje swoim czytelnikom unikatowy system zdobywania nagród za czytanie:

  • Za każde odwiedziny  portalu czytelnik dostaje punkty, które gromadzą się na Jego koncie
  • Te punkty są  walutą, którą płaci się za przedmioty wystawione na aukcjach. NIE MA ŻADNYCH INNYCH OPŁAT za te przedmioty
  • Posiadacz największej ilości punktów ma szansę wylicytować dany przedmiot na aukcji. Dodatkowo przyznawane są punkty za komentarze, artykuły, linki do własnych filmów na YouTube. Po zakończonej aukcji, bez żadnych opłat dany przedmiot jest wysyłany do zwycięzcy licytacji

Administratorem portalu jest firma:

V4S Sp. z o.o
ul. Lutniana 39,
71-425 Szczecin

Wszelkie przesyłki prosimy kierować na ten adres z dopiskiem: Portal KobietaMag.pl