O nas

KobietaMag.pl to prawdziwa kobieta XXI w., która potrafi docenić to, co tradycyjne i klasyczne, ale nie obawia się również zmian, nowości i alternatywnych rozwiązań. A wszystko to po to, być żyć pełniej, radośniej, a czasem po prostu wygodniej.

 Moda. Uroda. Zdrowie. Kuchnia. Dziecko. Związki i Miłość. Lifestyle…

Chcesz być na bieżąco z trendami? KobietaMag również. Dlatego warto wraz z nami zainspirować się najnowszymi kolekcjami znanych domów mody i popularnych sieciówek, pomyśleć nad wdrożeniem zdrowej diety czy innych zasad eko-stylu a wreszcie dobrać najlepsze dla siebie kosmetyki, tym razem nie kierując się reklamami, a zdaniem innych użytkowniczek.

Dodajmy do tego „obowiązkowego zestawu” działy z kategorii Po godzinach. Zobaczycie, że KobietaMag.pl nie ucieka też od codziennych problemów, wyborów i porażek, z którymi łatwiej sobie poradzić wiedząc, że wiele z tego, co nam się przydarza, jest też doświadczeniem innych kobiet. Cenne porady znajdziecie w: Psychologia, Rodzina, Kariera i finanse, Prawa kobiet i w wielu innych.

KobietaMag.pl nie zapomina o twórczych czytelniczkach, które nie zadowalają się tylko zakupami i innymi „gotowcami”. Są kreatywne – i nie stronią np. od tego, by urozmaicić swój styl własnoręcznie wykonaną biżuterią, a mieszkaniu nadać niepowtarzalnego klimatu za pomocą zaprojektowanych przez siebie dekoracji. Wiele porad znajdziecie w rubryce DIY – Zrób to sama i Porady domowe.

Klub Urody KobietaMag.pl

Z KobietaMag.pl masz realne szanse na testowanie kosmetyków. Tutaj możesz nie tylko korzystać z porad innych kobiet, które używały już określonego kosmetyku, ale sama zostać testerką i członkinią Klubu Urody!

Jak zostać testerką? To proste, o ile nie jesteś bierną czytelniczką. Każdy komentarz dotyczący np. artykułu czy innych portalowych treści może się okazać na tyle ciekawy, że zainteresujesz swoją osobą redakcję. A to już duża szansa na udział w programie, którego celem jest testowanie kosmetyków.

Każda zainteresowana internautka może zgłosić się do programu. Wybór oznacza możliwość testowania konkretnego produktu za darmo. Otrzymujemy przesyłkę, testujemy kosmetyk, następnie mamy dwa tygodnie na podzielenie się z innymi swoją opinią (za pomocą formularza TESTY).

Opublikowanie opinii będzie oznaczało również przyznanie extra punktów i przyjęcie do grona Zaufanych Testerek w Klubie Urody KobietaMag.pl.

Aktywność i nagrody – tego nie ma na żadnym portalu

KobietaMag.pl zachęca do aktywności.  Czynimy to w atrakcyjny sposób:) System, który proponujemy jest naszego autorstwa i do tej pory nie występuje na żadnym innym portalu  w tej formie.

Aktywne internautki premiowane są przez portal punktami specjalnymi, które później można zamienić na atrakcyjne produkty oferowane w ramach popularnych portalowych Aukcji za punkty.

***

Redakcja

Redaktor zarządzający:

Małgorzata Wojtas 

Redakcje tematyczne:

Agnieszka Moroz – zastępca redaktora zarządzającego

Estera Zoc-Firlik – redaktor  

Konsultacja astrologiczna:

Wróżka Fortunata

***

Administratorem portalu jest firma:

V4S Sp. z o.o
ul. Lutniana 39,
71-425 Szczecin

Wszelkie przesyłki prosimy kierować na ten adres z dopiskiem: Portal KobietaMag.pl

 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych jest V4S Sp. z o.o., ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.