O’NEILL:Superkini – bikini zawsze pozostające na swoim miejscu – idealne dla uprawiających wodne sporty

Surfurski duch innowacji urodził się tam 60 lat temu, kiedy Jack O’Neill, surfer z północnej Kalifornii, stworzył pierwszą na świecie piankę neopranową     i przedłużył tym samym czas pływania, ratując surferów przed hipotermią.

Właśnie to przełomowe odkrycie wpłynęło na rozwój firmy i ukształtowało wizerunek marki, jaką znamy dzisiaj. Bo  oprócz pianki, O’Neill na rynek, wprowadził pierwszy leash, buty do surfingu, pokrowce na deskę, czy pierwsze bezszwowe spodenki. Najnowsza innowacja O’Neill to Superkinibikini dla małego biustu, które zawsze pozostaje na swoim miejscu.

 SUPERKINI-kostiumy-kąpielowe-2012

Tworząc bikini powiększające biust – Superkini marka połączyła siły z Teamem surferek O’Neilla, w skład którego wchodzą Malia Manuel i Alize Arnaud. Dzięki temu, oprócz stylu, stroje  są komfortowe i najwyższej jakości .

Materiał Nanofront TM stworzony z ultra cienkich włókien, zapewniających dziesięciokrotnie większe przywieranie powierzchni stroju do ciała powoduje, że bikini „przyklei się do ciebie”.

SUPERKINI-kostiumy-kapielowe-2012

W kampanii wiosna lato 2012 linia Superkini została rozszerzona o nowe trendy, w skład których wchodzi krój bandeau, a także fason kopertowy jako uzupełnienie powszechnie znanych miseczek trójkątnych.

Superkini jest idealne do nurkowania lub pływania wśród fal.  W każdej sytuacji będzie przywierać do ciała i da pewność i poczucie seksapilu,  bez względu na to, gdzie poniesie fala.

Cena superkini – około 400 PLN. Dostępne w dobrych sklepach sportowych

SUPERKINI-kostiumy-kapielowe-2012

SUPERKINI-kostiumy-kapielowe-2012

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (154 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. hml  19 kwietnia 2012 06:45

    Ma bardzo fajny print i kolorystykę 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany