Nowa seria marki Nuxe: Nuxuriance Ultra – unikatowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa

Marka Nuxe wprowadziła na rynek w styczniu innowacyjną linię kosmetyków przeciwstarzeniowych Nuxuriance® Ultra. Niezwykłość tej linii polega tak na działaniu kosmetyków, jak i na fakcie, że posiada ona 7 ZGŁOSZONYCH PATENTÓW (Francja) , przeprowadzonych 5 BADAŃ NAUKOWYCH kosmetyków tej linii oraz 7 RODZAJÓW BADAŃ KLINICZNYCH kosmetyków przeprowadzonych na ponad 300 kobietach.

Linia bazuje na innowacyjnych badaniach botanicznych Laboratorium Nuxe – składniku nowej generacji: komórkach Bi-Kwiatowych, stworzonych z Bungewilli oraz Szafranu.

Nuxuriance-Ultra_zestaw

 

Wynalezienie inteligentnej komórki roślinnej: Bi-Kwiatowej stworzonej z Szafranu i Bugenwilli

Po raz pierwszy w historii kosmetologii, firmie Nuxe udało się zamknąć cenne cząsteczki kwiatu Szafranu w aktywnych komórkach Bugenwilli. Dzięki temu wzmocniono ich synergiczne działanie (zgłoszone 3 nowe patenty Nuxe we Francji). Bi-Kwiatowe komórki z Szafranu i Bugenwilli są uwalniane do wszystkich warstw naskórka, nawet tych głębokich, dzięki czemu wpływają na stymulację głównych komórek skóry, nieprzerwanie przez 12 godzin.

Komórki Bi-Kwiatowe otrzymuje się poprzez inkubację komórek Bugenwilli ekstraktem z kwiatu Szafranu, przez 12 do 48 godzin, w ściśle określonych warunkach. Ta opatentowana enkapsulacja składnika pochodzenia naturalnego w komórkach Bugenwilli, wzmacnia skuteczność regeneracyjną ekstraktu z Szafranu.

Opatentowana innowacja wykorzystywana wyłącznie przez markę Nuxe: komórki Bi – Kwiatowe pozyskiwane z Szafranu i Bugenwilli to:

szafranAKTYWNY EKSTRAKT ROŚLINNY Z CENNEGO KWIATU SZAFRANU

Ekstrakt ten jest pozyskiwany z kwiatów Szafranu, najdroższej przyprawy świata. Pochodzące z Indii kwiaty, używane w Laboratorium Nuxe, są suszone, kruszone i macerowane, a następnie filtrowane dla pozyskania aktywnych cząsteczek, w szczególności polisacharydów i polifenoli. Laboratorium Nuxe wykazało regeneracyjne działanie ekstraktu z Szafranu na komórki skóry.

bugenwilia

ROŚLINNE KOMÓRKI Z KWIATU BUGENWILLI

Pozyskiwane z określonej części rośliny niezróżnicowane komórki roślinne charakteryzują się tym, że są otoczone błoną, która przypomina międzykomórkowe lipidy w naskórku. Są one całkowicie biokompatybilne oraz, oprócz tego, że są wektorem, zawierają 21 aminokwasów, 14 kwasów tłuszczowych, 6 witamin, 9 mikroelementów, białek, lipidów i cukrów. Wszystkie te aktywne składniki wspomagają proliferację komórek w naskórku.

STYMULACJA PRODUKCJI GŁÓWNYCH KOMÓREK SKÓRY  = UDOWODNIONE DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Skóra składa się z dwóch głównych rodzajów komórek: keratynocytów i fibroblastów. Komórki Bi- Kwiatowe, pozyskiwane z Szafranu i Bugenwilli, stymulują proliferację keratynocytów w warstwie podstawnej, powodując jej wzrost o 35%. Działanie komórek Bi-Kwiatowych jest wzmocnione przez ekskluzywny naturalny kompleks aktywny – ekstrakt z alg morskich, egzopolisacharydy morskie, komórki kakaowca, kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej – co wspomaga przywrócenie czterech głównych funkcji fibroblastów: proliferację komórek, syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, naprężanie włókien podtrzymujących i mobilność komórkową. W efekcie proliferacja fibroblastów wzrasta o 25%, wzmacnia się sieć włókien i macierz zewnątrzkomórkowa.

ODNOWA SKÓRY – udowodnione działanie finalnego produktu

Badania (5 badań in vitro, 7 rodzajów badań klinicznych, łącznie z ultrasonograficzną analizą struktury morfologicznej powierzchni skóry w teście in vivo) wykazały spektakularną skuteczność we wszystkich aspektach działania przeciwstarzeniowego skóry: zmniejszenie ilości zmarszczek (także głębokich), skóra zagęszczona i bardziej promienna, poprawa owalu twarzy, efekt niczym po liftingu

Produkty z linii pielęgnacyjnej Nuxuriance® Ultra łączą w sobie kobiecość i elegancję, dzięki jedwabiście zmysłowym konsystencjom, połączonym z uwodzicielsko-owocowo-kwiatową nutą zapachową, zbudowaną na piżmowo-drzewnej bazie.

Nowa gama NuxurianceUltra

ULTRA – ZAAWANSOWANE 

Ultra-SerumNuxuriance® Ultra Serum wypełniające i wygładzające, o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym

Skuteczność serum – sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną:

 • Bardziej jędrna skóra u 90% kobiet
 • Wyrównany koloryt u 80% kobiet

Regeneracja: komórki Bi-Kwiatowe i Ekskluzywny Kompleks Naturalny
Wyrównanie kolorytu cery: ekstrakt z Krokusa.

Buteleczka 30 ml z pompką  – Sugerowana cena detaliczna: 191 zł

 

 

PIELĘGNACJA NIEZBĘDNA KAŻDEGO DNIA – DO WYBORU DWIE KONSYSTENCJE

wygładzający-Krem---FluidNuxuriance® Ultra wypełniający i wygładzający Krem – Fluid o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym – skóra normalna do mieszanej

Skuteczność kremu-fluidu na dzień – sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną

 • Skóra jest wygładzona, zmarszczki wypełnione u 87% kobiet
 • Pory skóry są zwężone u 87% kobiet

Regeneracja: komórki Bi-Kwiatowe i Ekskluzywny Kompleks Naturalny

Działanie matujące: błonotwórcze morskie egzopolisacharydy, które wiążą sebum.

Tubka 50 ml z pompką Sugerowana cena detaliczna: 181 zł

Krem-o-bogatej-konsystencji

Nuxuriance® Ultra wypełniający i wygładzający Krem o bogatej konsystencji. “globalne” działanie – przeciwstarzeniowe. Skóra sucha do bardzo suchej

Skuteczność kremu na dzień o bogatej konsystencji – sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną

 • Skóra jest wygładzona, a zmarszczki wypełnione u 90% kobiet
 • Skóra jest odżywiona u 100% kobiet

Regeneracja: komórki Bi-Kwiatowe i Ekskluzywny Kompleks Naturalny Odżywienie: olejek z Limnanthes alba, bogaty w zmiękczające kwasy tłuszczowe i ekstrakt z organicznych płatków maku, o udowodnionym działaniu odżywczym na komórki.

Słoiczek 50 ml Sugerowana cena detaliczna: 181 zł

MAGIA NOCY

krem-na-nocNuxuriance® Ultra wypełniający i wygładzający Krem na noc o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym

Skuteczność kremu na noc – sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną

 • Skóra jest wygładzona, zmarszczki wypełnione u 96% kobiet
 • Skóra jest bardziej promienna u 93% kobiet
 • Skora jest bardziej wypoczęta u 81% kobiet

Regeneracja: komórki Bi-Kwiatowe i Ekskluzywny Kompleks Naturalny Relaksacja skóry: ekstrakt z opuncji, który stymuluje enzymy peelingujące skóry, dzięki czemu skóra wygląda na wypoczętą.

Słoiczek 50ml Sugerowana cena detaliczna: 181 zł

ROZŚWIETLENIE

Krem-do-pielęgnacji-okolic-oczuNuxuriance® Ultra Krem do pielęgnacji okolic oczu i ust o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym: działa na zmarszczki, opadającą skórę, przebarwienia, obrzęk, cienie pod oczami

Skuteczność kremu do pielęgnacji okolic oczu i ust – sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną

 • Skóra wokół oczu jest wyraźnie bardziej napięta u 80% kobiet
 • Skóra wokół oczu wygląda na bardziej odprężoną u 73% kobiet
 • Skóra wokół ust jest bardziej napięta u 70% kobiet

Buteleczka 15 ml z pompką Sugerowana cena detaliczna: 144 zł

 

 

NOWOŚĆ

nuxe-maska-rollNuxuriance® Ultra wygłądzająca Maseczka Roll-on o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym

skuteczność maseczki- sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną

 • Jędrniejsza skóra u 81% kobiet
 • Lepsze napięcie skóry u 88% kobiet

Regeneracja: komórki Bi-Kwiatowe i Ekskluzywny Kompleks Naturalny

Odprężenie skóry: kwas hialuronowy tworzy na powierzchni skóry nawilżającą siateczkę, która zatrzymuje wodę i wypełnia drobne zmarszczki, w efekcie wygładzając skórę. zwiększenie promienności skóry: korzeń Maka.

SKUTECZNY I PRAKTYCZNY: APLIKATOR MASUJĄCYrys.-maska

Nowatorski, chłodny, metalowy aplikator ma działanie stymulujące i drenujące, co wzmacnia skuteczność maseczki w zakresie zwiększenia promienności skóry. W zależności od pożądanego efektu, maseczki można używać na dwa sposoby:

 • Dla natychmiastowego efektu napinającego i rozświetlającego, rano lub przed wieczornym wyjściem, ekspresowo nałożyć maseczkę bez masażu. Zostawić na 10 minut, zetrzeć nadmiar wacikiem, a następnie zastosować swój codzienny rutuał pielęgnacyjny.
 • Dla intensywnego efektu przeciwstarzeniowego, wieczorem, przed pójściem spać, nałożyć maseczkę na twarz i szyję. Przekręcić zakrętkę na aplikatorze do pozycji “off” i wmasować w miejsca powstawania zmarszczek (przesuwając aplikator dwu- trzykrotnie). Następnie pozostawić maseczkę na 10 minut i usunąć jej nadmiar wacikiem suchym lub nasączonym tonikiem.

Tubka 50 ml z aplikatorem roll-on Sugerowana cena detaliczna: 166 zł

Nuxuriance® Ultra – Nowa gama Nuxe przeznaczona do “globalnej” pielęgnacji przeciwstarzeniowej z milionami(1) komórek Bi-Kwiatowymi – już od stycznia 2016!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (314 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...