NUXE, SUCHY OLEJEK HUILE PRODIGIEUSE® – Edycja Limitowana 2017

NR 1 wśród olejków i preparatów do ciała w aptekach we Francji*  świętuje teraz 25 lat! To ćwierć wieku  Emocji, Pasji i Piękna, które doceniają nie tylko Francuzki, ale i Polki. Aby podkreślić ten wyjątkowy rok, olejek jest dostępny w 3 limitowanych edycjach.

Jak NUXE świętuje 25-lecie OLEJKU HUILE PRODIGIEUSE?

Na 25-lecie suchego olejku, marka NUXE udoskonala jego formułę, sprawiając, że jest jeszcze bardziej innowacyjna. Została ona wzbogacona o nowy, cenny składnik aktywny o działaniu odżywczym i przeciwstarzeniowym * – olejek Tsubaki.

Każdy z flakonów ma przypisany swój kolor i związaną z tym ideę, ale wszystkie łączy ten sam graficzny koronkowy wzór, gdzie pojawia się napis „25 lat.” Zawierają one najbardziej strzeżony sekret pięknej skóry: nową formułę Huile Prodigieuse®

KOLOROWE FLAKONY 

Koralowy: To pasja, kobiecość, podniecenie, wargi ugryzione w podnieceniu i ekscytacji. Przywołuje na myśl, wspomnienie letnich wypadów i egzotyczne kolory.

 

 

 

Turkusowy: Przedstawia emocje i szczęście, które odczuwasz latem. Przywodzi na myśl rajskie plaże otoczone lagunami, wakacje z posmakiem morskiej soli i poczuciem beztroski.

 

 

 

Biały: Kojarzy się z pięknem, czystością i niewinnością. Jest świeżością, lekkością. Kiedy czujemy potrzebę regeneracji, biały kolor natychmiastowo uderza do głowy.

 

 

Nowa formuła o udowodnionej skuteczności!

POTWIERDZONE DZIAŁANIE NA TWARZ:
Działanie antyoksydacyjne: 1 kropla Huile Prodigieuse ® wystarcza, by ochronić skórę przed ponad 90% wolnych rodników**.

POTWIERDZONE DZIAŁANIE NA CIAŁO:
Huile Prodigieuse® redukuje widoczność i kolor każdego typu rozstępów nawet o 30%***.

ZMIERZONA I POTWIERDZONA EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA NA WŁOSACH:
Ogólna poprawa kondycji włosów potwierdzona przez stylistów.

I NADAL POZOSTAJE:

…NATURALNY – 98.1% składników pochodzenia naturalnego – formułowany bez dodatku nawet jednej kropli olejów mineralnych czy silikonów;

…ZMYSŁOWY – uwodzicielki zapach łączący nuty kwiatu pomarańczy, bergamotki, róży, magnolii, kokosa i wanilii.

***

*Działanie olejku z kamelii japońskiej, na rodzaj ludzkiego prokolagenu I, funkcji produkcji i funkcji bariery skórnej Jung, etal. Journal of Ethnopharmacology 112 (2007) 127–131.).

**Test in vitro ***Test użycia przeprowadzony na 26 ochotnikach. % oszacowanej przez dermatologa poprawy po 56 dniach stosowania. Pomiar intensywności koloru rozstępów. Średni wynik

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (209 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...