Nowy zapach – JEAN MARC Princess Angelica

JEAN MARC Princess Angelica to zuchwały zapach przeznaczony dla kobiet o wielu obliczach. Kompozycję definiują diabelsko mocne akcenty egzotycznej paczuli i ciężkiej wanilii, które łagodnieją pod wpływem różanych, wręcz anielskich nut zapachowych. Czy to propozycja dla ciebie?

princes-angelica

Woda toaletowa JEAN MARC Princess Angelica skrywa się w skromnym, niebieskim flakonie przyozdobionym srebrnymi akcentami. Delikatność ta jest jednak tylko pozorna. Princess Angelica to propozycja bezprecedensowa, naładowana emocjami, o bardzo wyrazistym charakterze. Zapach, który jak przyznają sami perfumiarze JEAN MARC – można tak samo pokochać, jak i znienawidzić.

 

Kompozycja Princess Angelica została oparta na charakterystycznej kombinacji intensywnych, orientalno-słodkich olejków. Wizytówką zapachu jest nuta głowy podkreślona wyrazistymi aromatami cytrusów – mandarynką, pomarańczą i bergamotką. Za charakter odpowiada nuta serca, w której aromatach wyczuwamy mocne i słodkie różano-miodowe akcenty. Tłem zapachu jest nuta bazy charakterystyczna dzięki upojnej wanilii i czekoladzie złamanej egzotyczną paczulą.

JEAN MARC Princess Angelica

Typ zapachu: orientalno-słodki

Nuta głowy: mandarynka, pomarańcza, bergamotka

Nuta serca: kwiaty, róża, miód kwiatowy

Nuta bazy: wanilia, czekolada, paczula

 

JEAN MARC Princess Angelica to bezprecedensowa propozycja. Z jednej strony słodka i niewinna dzięki miodowo-czekoladowym akcentom, z drugiej – diaboliczna i ostra. Jej słodycz jest tylko pozorna. JEAN MARC Princess Angelica to zdecydowany zapach dedykowany kobietom wyrazistym – chcącym wyglądać anielsko mimo posiadania prawdziwie drapieżnego i dominującego charakteru.

 

Woda toaletowa JEAN MARC Princess Angelica dostępna jest w dobrych sklepach sieciowych i drogeriach. Flakon 100 ml kosztuje ok. 20 zł.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  8 grudnia 2014 09:19

  Może być ładna.

  Odpowiedz
 2. bbo  8 grudnia 2014 21:27

  I róże, i wanilia, i cytrusy – dużo tego.

  Odpowiedz
 3. edytka38  9 grudnia 2014 14:38

  nice 🙂

  Odpowiedz
 4. artheart  9 grudnia 2014 16:18

  dostałam w prezencie. zużyłam jako odświeżacz do toalety. nie mój gust.

  Odpowiedz
 5. Kmakolagwa  20 lutego 2015 10:04

  Uwielbiam. Piękny zapach długo utrzymujący się.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany