Nowy sposób na wyszczuplenie ciała: zabieg urządzeniem VANQUISH

Szczupła i zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Często problemem jest również to, że zależy nam na wyszczupleniu jedynie wybranej partii ciała, co zazwyczaj jest bardzo trudne. Dieta i odpowiednie ćwiczenia to oczywiście jeden z najlepszych sposobów, ale co w sytuacji, kiedy nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów?

Szczupla sylwetka

Z pomocą przychodzą nam zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej. Wybór jest obecnie bardzo duży, jednak większość z zainteresowanych poszukuje procedur mało inwazyjnych i pozwalających na uzyskanie bardzo szybkich efektów. Jeżeli szukamy czegoś podobnego, warto zwrócić uwagę na zabieg urządzeniem VANQUISH, który z pewnością spełni te oczekiwania.

Dlaczego VANQUISH jest tak skuteczny?

Jest to zasługa rewolucyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Trwałość efektów zapewnia fakt, że VANQUISH rozbija nie tylko tłuszcz znajdujący się w komórkach tłuszczowych, ale również same komórki. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje również bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu. Najlepsze efekty redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej osiągane są gdy aplikator umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry pacjenta.

Jak wygląda zabieg?

Przebieg zabiegu jest zautomatyzowany i bezdotykowy. Pacjent leży pod panelem, który ustawiany jest ok. 1-2 cm od obszaru poddawanego zabiegowi. Cała procedura trwa jedynie ok. 30 min. Przy zabiegu nie stosuje się znieczulenia, dzięki czemu pacjent od razu może wrócić do codziennych zajęć.

Zabieg urzadzeniem VANQUISH

Jakie są efekty?

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale z reguły zaleca się 3-4 serie, po których rezultaty są spektakularne, np. w obwodzie brzucha można stracić nawet do 7,5 cm!

Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (210 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  17 września 2014 09:19

  Zabieg fajny, efekty jeszcze lepsze. Ciekawe jaka cena.

  Odpowiedz
 2. martucha180  17 września 2014 15:36

  Jak zwykle najważniejszego zabrakło.

  Odpowiedz
 3. bbo  17 września 2014 15:37

  I talia osy gotowa!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany