Nowy salon OCHNIK w Galerii Mokotów. Zobacz relację z otwarcia z udziałem gwiazd!

W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto nowy salon OCHNIK – jednej z najlepiej rozpoznawanych polskich marek oferujących odzież skórzaną i galanterię. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia!

Nowy salon OCHNIK w Galerii Mokotów przyciągnął wiele gwiazd, stylistów, redaktorów modowych magazynów i popularnych blogerów. Goście chętnie oglądali i przymierzali eleganckie płaszcze, skórzane kurtki, sukienki i nakrycia głowy. Prezentacji towarzyszyła wesoła atmosfera, jaką podkręcały jeszcze nieoczekiwane spotkania przyjaciół, którzy dawno się nie widzieli. Nie obyło się bez ożywionych rozmów i wspólnego cykania selfie, Zobaczcie fotorelację!

nowy salon ochnik

mat. pras.

Nowy salon OCHNIK w Galerii Mokotów. Zobacz relację z otwarcia z udziałem gwiazd!

Nowy salon OCHNIK przybyły zobaczyć gwiazdy, takie jak m.in. : Izabela Kuna, Katarzyna Żak, Małgorzata Pieczyńska, Anna Dereszowska, Maria Dejmek, Magda Steczkowska, Dorota Gardias, Beata Chmielowska-Olech, Lidia Popiel, Karolina Szostak, Mariola Bojarska-Ferenc, Odeta Moro, Dorota Williams, Marta Kuligowska, Tomasz Ciachorowski, Marcin Cejrowski, Mateusz Hładki, Jakub Kucner, Jan Kuroń, Bożydar Iwanow, Ewa Szabatin, Eliza Gwiazda, Vasina Maćkowiak. Nie zabrakłoblogerów – Michała Będźmirowskiego (Modny Tata), Urszuli Woźniakowska (Mymoodbook)i Michała Dudzińskiego. Ubrania, buty i akcesoria z nowej kolekcji z zainteresowaniem oglądali również styliści i redaktorzy mody. Zobaczcie, jak przebiegła inauguracja nowego sklepu znanej i lubianej marki!

 

 

Anna Dereszowska i Iza Kuna

 

 

Beata Chmielowska-Olech

 

Dorota Gardias, Natalia Kossut, Dorota Williams, Joanna Sokołowska-Pronobis i Mateusz Hładki

 

Dorota Gardias

 

Ewa Szabatin

 

 

Dorota Williams

 

Iza Kuna, Dorota Williams, Joanna Sokołowska-Pronobis, Kasia Żak i Anna Dereszowska

 

Jakub Kucner i Tomasz Ciachorowski

 

Jan Kuroń

 

Karolina Szostak i Mariola Bojarska

 

Katarzyna Żak

 

Lidia Popiel, Karolina Szostak i Anna Męczyńska

 

Magdalena Steczkowska

 

Mariola Bojarska i Marcin Cejrowski

 

Odeta Moro

Tomasz Ciachorowski

 

Odeta Moro, Dorota Gardias i Magdalena Steczkowska

 

 

 

 

 

 

Marka OCHNIK gości na polskim rynku od 1989 roku, a więc już ponad 25 lat. Jej historia rozpoczęła się od skromnego pragnienia posiadania skórzanej kurtki. Z czasem przerodziło się ono w wielkie marzenie o rozkręceniu rodzinnego przedsiębiorstwa, cieszącego się uznaniem dzięki wyrobom najwyższej jakości. Dziś to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, znana ze stosowania szlachetnych skór, niepowtarzalnego wzornictwa i perfekcyjnych wykończeń. Nowy salon w Galerii Mokotów to kolejny krok w kierunku jej rozwoju.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (59 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany