“Nowy rok, nowa ja”, czyli jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę szybko i skutecznie!

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim czas postanowień noworocznych. Wiele osób skupia się na tym, by zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a jednym z popularnych postanowień jest poprawienie wyglądu i uzyskanie nowej, atrakcyjnej sylwetki. Osiągnięcie tego celu zazwyczaj łączy się z wytrwałością, dyscypliną i ogromną cierpliwością. Są jednak też takie sposoby, które przyniosą Ci natychmiastowy efekt. Marzysz o idealnej sylwetce, ale boisz się, że w codziennym pędzie zabraknie Ci czasu i wytrwałości na regularną aktywność? Z tymi zabiegami szybciej osiągniesz wymarzony efekt!

Nowy rok to czas, w którym wiele osób zaczyna myśleć o swoim wyglądzie i zdrowiu. Dla wielu oznacza to chęć poprawienia sylwetki i pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Istnieje wiele różnych zabiegów wyszczuplających, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu. Jeśli w tym roku planujesz prezenty dla swoich bliskich, pomyśl też o sobie. Potraktuj siebie jak wyjątkową, najbliższą Ci osobę.

O krok od wymarzonej sylwetki

Istnieje wiele sposób na to, żeby wreszcie osiągnąć wymarzoną figurę. Regularne ćwiczenia i zdrowa dieta to podstawa. Wiele osób jednak nie ma w sobie aż takich pokładów cierpliwości i wytrwałości, by wypracować w ten sposób satysfakcjonujące wyniki. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Warto wiedzieć, że istnieją zabiegi, które przynoszą natychmiastowy efekt. Jednym z najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających jest liposukcja, która polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu z określonych obszarów ciała. Ten zabieg i wiele innych wspomagających osiągnięcie wymarzonej sylwetki, możesz wykonać w klinice La Perla.

Liposukcja 360°

Liposukcja 360°, zwana też liposukcją obwodową pozwala trwale usunąć tkankę tłuszczową z 3 partii ciała. Daje natychmiastowy i spektakularny efekt smukłej sylwetki.

EFEKTY LIPOSUKCJI:

 • 100% skuteczności
 • likwidacja opornego tłuszczu
 • modelowanie sylwetki na brzuchu, plecach i boczkach za jednym zamachem
 • nadanie ciału odpowiednich proporcji
 • redukcja opornej na odchudzanie i dietę tkanki tłuszczowej
 • trwały efekt likwidacji tłuszczu (odessana tkanka tłuszczowa nie powraca)

Abdominoplastyka, czyli plastyka brzucha

Abdominoplastyka, zwana jest również plastyką powłok brzusznych. Zabieg ten polega na likwidacji fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha oraz plastyce mięśni ściany brzucha. Można go połączyć z usunięciem tkanki tłuszczowej i wymodelowaniem sylwetki. Nadmiar luźnej i wiotkiej skóry, który nie wrócił do swojego wyglądu po ciąży lub odchudzaniu, można usunąć chirurgicznie. 

​​EFEKTY:

 • płaski, jędrny brzuch
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • likwidacja opornego tłuszczu
 • wcięcie w talii
 • naciągnięta, jędrna skóra
 • brak niechcianych fałdek i boczków

Oba zabiegi dają jeszcze lepsze efekty, gdy je połączymy. Zadbane ciało i idealna forma to nie tylko kwestia estetyki. To również psychika wolna od kompleksów i “nowa Ty”.

Jak utrzymać wymarzoną sylwetkę?

Warto również pamiętać, że zabiegi wyszczuplające to tylko jeden element dbania o sylwetkę. Po wykonaniu takich zabiegów z pewnością warto wprowadzić do swojego życia zasady zdrowego stylu życia. Odpowiednia dieta, ruch – to nasi sprzymierzeńcy, którzy pomogą nam utrzymać efekty. Pamiętaj też o odpoczynku i regeneracji. Zadbaj o dobry sen i nie przemęczaj się zbytnio. Znajdź czas na relaks i uprawianie hobby, które sprawia ci przyjemność. To pomoże ci zachować równowagę i motywację do dalszych działań.

Klinika La Perla

Klinika La Perla to nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu skuteczne metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową. Założycielką i Prezes Klinik La Perla jest Kalina Ben Sira. Świetnie zna potrzeby i marzenia kobiet i mężczyzn, dzięki czemu z pasją i z oddaniem, już od kilkunastu lat, realizuje misję pomocy wszystkim tym, którzy pragną zachwycać urodą i klasą, niezależnie od wieku. Współpracuje z najlepszymi specjalistami – pragnie być wzorem dla konkurencji i sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom, swoich Klientów.


Artykuł sponsorowany

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (40 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...