Nowy krem regenerując od Apis Cosmetics – Siła 5 zbóż
Przedstawiamy nowy kosmetyk Apis Cosmetics – Siła 5 zbóż . To bogaty krem stymulująco-wygładzający dla skóry wymagającej regeneracji, odżywienia i wygładzenia.
Zobacz także: Kosmetolog radzi: Najbardziej wartościowe składniki, jakie powinny znajdować się w kosmetykach
Skuteczny Krem marki Apis Natural Cosmetics pochodzący z nowej linii Siła 5 zbóż, to doskonały produkt stymulująco – wygładzający z kompleksem HYDROMANIL™100 ml. Zawiera moc składników stanowiących prawdziwie odżywczy koktajl dla skóry takich jak ekstrakty zbożowe z jęczmienia, pszenicy, owsa, żyta, kukurydzy i lucerny oraz kompleks Hydromanil ™, czyli wyodrębniony z peruwiańskiej rośliny Tara ekstrakt, utrzymujący długotrwały stopień nawilżenia skóry. Krem zawiera także antyoksydanty (skwalen) oraz ekstrakty z jabłek i marchwi. Produkt dostarcza skórze składników odżywczych, nawilżających i regenerujących. Skwalen wykazuje właściwości regenerująco-nawilżające, ekstrakt z marchwi dostarcza skórze szeregu witamin, ekstrakt z jabłek zaś działa wygładzająco. Ta specjalna mieszanka wspaniale poprawia kondycję skóry, podnosi poziom jej nawilżenia, a w efekcie prowadzi do wzrostu elastyczności i wyraźnej poprawy kolorytu.
Linia kosmetyków profesjonalnych marki APIS NATURAL COSMETICS – Siła Natury 5 Zbóż to bogata nowa seria przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy wymagającej regeneracji, odżywienia i wygładzenia. W jej skład wchodzi maska kremowa, maska algowa, serum, krem i koncentrat. Wszystkie produkty serii powstały na bazie naturalnych ekstraktów zbożowych.
Opakowanie: 50 ml
Cena: 36 zł
Nie znam jeszcze tych kosmetyków ale z chęcią bym je przetestowała bo zapowiadają się nieźle a i cena nie jest zbyt wygórowana
Ja też nie znam, ale aktualnie mam jeszcze dwa do przetestowania 🙂
Zachęcający opis 🙂
Moje odkrycie roku!
Raz miałam jeden z kremów tej marki… ale kompletnie nie pamiętam jaki był. Nie zapisał się w mojej pamięci ani pozytywnie, ani negatywnie.
Ciekawa propozycja, z chęcią wypróbuję
Nie znam, ale cena przynajmniej nie odstrasza 🙂
prezentuje się dobrze 🙂