Ogłosiliśmy nowy konkurs z marką VOLCANO! Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku!

Nasz ostatni konkurs „Odkryj Bieszczady z VOLCANO” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem stałych Czytelniczek, a także osób, które dotąd nie zaglądały na nasz portal. Było nam bardzo przykro, że z tylu wspaniałych odpowiedzi mogliśmy wybrać zaledwie garstkę i ostatecznie wyłonić troje zwycięzców. Postanowiliśmy więc dać Wam drugą szansę i zorganizować nowy konkurs – tym razem na naszej stronie na Facebooku. Poznajcie szczegóły!

nowy konkurs

Ogłosiliśmy nowy konkurs z marką VOLCANO! Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku!

Nasz nowy konkurs nosi tytuł „Moja jesień z Volcano”. Zasady są bardzo łatwe i nawiązują do inspirującego jesiennego krajobrazu, który mamy teraz codziennie okazję podziwiać. A oto jego treść:

Jesień w pełni! Za oknem wirują kolorowe liście, ozdobne krzewy w ogrodach i parkach przystroiły gałązki biżuterią z korali czerwonego berberysu i pomarańczowo-żółtego ognika, ostatnie promienie słońca leniwie głaszczą ciągle zielone trawniki. Ten bogaty krajobraz to wymarzone tło dla zdjęć, zwłaszcza jeśli fotografujący potrafią umiejętnie zestawić listopadowe pejzaże z uchwyconymi w kadrach stylizacjami. Proponujemy Wam zabawę, dzięki której spróbujecie swoich sił w komponowaniu takich jesiennych kolaży!

Wejdźcie na stronę: https://volcano.pl/, wybierzcie kurtkę, która najbardziej się Wam podoba, a następnie sfotografujcie jesienny pejzaż na tle którego prezentowałaby się ona najlepiej. Autorskie zdjęcie tła dla kurtki oraz nazwę jej modelu zamieśćcie w komentarzu do konkursu.

Dwa najlepsze zdjęcia uhonorujemy atrakcyjnymi nagrodami! Zwycięzca otrzyma kurtkę marki VOLCANO, którą sam wybierze, a laureat drugiego miejsca dowolną bluzę VOLCANO.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 listopada br.!

 

Jesteście zainteresowane? Zapraszamy do udziału na naszym fanpage’u na Facebooku!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (55 głosów, średnia: 4,87 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. marta_12  9 listopada 2018 16:44

    Powodzenia 😉

    Odpowiedz
  2. Alluska12  10 listopada 2018 19:53

    Świetny konkurs 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany