Nowy kolor na twojej głowie

Niemal każda kobieta marzy o fryzurze, która zawsze wygląda jak zaraz po wyjściu od fryzjera. Marzymy o włosach w pięknym i nasyconym kolorze, które same się układają. A może warto zmienić ich odcień wraz z nadejściem nowej pory roku?

Niemal każda kobieta marzy o fryzurze, która zawsze wygląda jak zaraz po wyjściu od fryzjera. Marzymy o włosach w pięknym i nasyconym kolorze, które same się układają. A może warto zmienić ich odcień wraz z nadejściem nowej pory roku? Nie zapominajmy o podkreślaniu swojej kobiecości i dbajmy o dobrą prezencję – bez względu na to, czym się zajmujemy i jaki styl życia prowadzimy. Nie bójmy się zrobić czegoś dla siebie i odwiedzić fryzjera bez żadnej specjalnej okazji.

Toa Heftiba Unsplash.com

 

Fryzura damska jest jak samochód – najlepsza prosto z salonu

Pierwszy powód, by wybrać koloryzację włosów w salonie jest taki, że profesjonalne farbowanie to gwarancja równego i długotrwałego koloru, który nie blaknie nawet mimo częstego mycia. Po drugie, fryzjer stylista dobierzeidealny odcień doskonale zgrywający się z kolorytem skóry, a nawet z naszym charakterem. Ognista czerwień, tajemniczy brąz, romantyczny blond lub zadziorna czerń – ekspert zaspokoi najróżniejsze związane z włosami oczekiwania. Do każdej osoby podejdzie indywidualnie i pomoże podjąć odpowiednie decyzje dotyczące stylizacji. Kolejna korzyść to profesjonalne wyposażenie salonu oraz szkolenia, które pozwalają fryzjerom śledzić najnowsze trendy. To ich kreatywność i doświadczenie dają nam gwarancję zadowolenia. Fryzjerstwo nie powinno być tylko codziennym zajęciem, lecz również pasją, która wypełnia życie.

Sposób na błyskawiczną zmianę wizerunku

Radykalna zmiana wizerunku to doskonały sposób na jesienną chandrę, życiową stagnację czy sercowe kłopoty. Pielęgnacja włosów w salonie fryzjerskim sprawia, że w lustrze możemy zobaczyć nową siebie i często mamy nadzieję, że ta nowa lepiej poradzi sobie ze starymi problemami. Kiedy czujemy, że odrobina urozmaicenia może poprawić nasze samopoczucie, nie ma sensu odwlekać spotkania z fryzjerem. Mało atrakcyjna fryzura w rękach stylisty może stać się wyrazem osobowości i niepowtarzalności. Przekonamy się, że świadomość dobrego wizerunku po takiej metamorfozie gwarantuje większą pewność siebie oraz lepsze samopoczucie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  19 grudnia 2013 20:35

  Choć często farbuję włosy, to z kolorem nie eksperymentuję. Ciemne blondy, ciepłe brązy, czasem coś w rudym odcieniu.

  Odpowiedz
 2. mała  2 kwietnia 2014 14:30

  Siadając na fotelu w salonie obdarzamy stylistę pewną dozą zaufania. Warto więc wpierw porozmawiać, wysłuchać kilku propozycji i uwag.

  Odpowiedz
 3. softella  4 kwietnia 2014 15:14

  Zmiana wizerunku będzie korzystna kiedy zrobimy ją w dobrym salonie. Profesjonalistom trzeba zostawić wybór tego co nam pasuje i da lepszy efekt.

  Odpowiedz
 4. Dorka  11 kwietnia 2014 09:27

  Przyznaję się, że w tym roku zaszalałam i od miesiąca mam ciemną wiśnię na głowie. Początkowo budziłam zdziwienie znajomych, ale teraz się przyzwyczaili i podoba im się taka zmiana.

  Odpowiedz
 5. efffciaa  4 października 2017 13:43

  Ja jestem zdecydowanie zwolenniczką blondów ( ciemnych , jasnych – bez różnicy ) ale są to kolory , w których ja czuję się zdecydowanie najlepiej i najlepiej wyglądam 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany