Nowości RAU Cosmetics: kosmetyki Anti-Aging na bazie naturalnych składników

RAU Cosmetics to innowacyjna marka, która rośnie i rozwija się dynamicznie, od dnia jej powstania w końcu 2009 roku. Kosmetyki tej marki  nie zawierają olejów mineralnych i parabenów, w dużej mierze są pozbawione olejów silikonowych, PEG’ów i barwników. Zawierają za to wysokiej jakości składniki imponując przy tym ceną. Wszystkie produkty RAU Cosmetics są formułowane i produkowane w Niemczech i spełniają najwyższe wymagania jakościowe. 

Poniżej prezentujemy nowości RAU Cosmetics z linii Anti-Aging

Przeczytaj także: Testowane i polecane: RAU Cosmetics, Stem Cell Cream – luksusowy krem przeciwstarzeniowy z Argireline® i komórkami macierzystymi

 

RAU Hyaluron Plus 30 ml
hialuronowy żel o natychmiastowym efekcie

RAU Hyaluron Plus jest jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów do walki ze starzeniem się skóry dającym natychmiastowy skutek.

Kwas hialuronowy jest substancją endogenną, polisacharydem który ma zdolność wiązania płynów w dużych ilościach. Oprócz wody należy on do najważniejszych substancji wypełniających nasze tkanki. Jest również odpowiedzialny za wytwarzanie kolagenu i elastyny, ​​a jednocześnie wpływa na zdolność skóry do regeneracji.

Nasz koncentrat zawiera kombinację czystego wielko- i małocząsteczkowego kwasu hialuronowego w wyjątkowo wysokim stężeniu dzięki czemu wiąże wilgoć w różnych warstwach skóry jednocześnie ją wygładzając. Długołańcuchowy kwas hialuronowy może skutecznie zatrzymać wilgoć w górnej warstwie skóry, a tym samym doprowadzić do natychmiastowego efektu jej wypełnienia. Efekt ujędrnienia i wygładzenia jest widoczny natychmiast po aplikacji. Z drugiej strony krótkołańcuchowy kwas hialuronowy przenika przez górną warstwę skóry i wpływa na długoterminowe zapewnienie wewnętrznej równowagi nawilżenia w skórze.

Przy codziennym użytkowaniu następuje wyraźna redukcja zmarszczek a także długofalowy efekt nawilżenia.

 • * hialuronowy żel z natychmiastowym efektem działania
 • * ujędrnia i nawilża skórę
 • * można stosować go w okolicy oczu
 • * NIE ZAWIERA olejów mineralnych, olejów silikonowych, parabenów, PEGów i substancji zapachowych

Stosowanie:

Stosuj codziennie na przesuszone i wymagające wypełnienia miejsca, wklepując delikatnie. Pozostaw do wchłonięcia a następnie nałóż ulubiony preparat do codziennej pielęgnacji.

Ważne składniki:

 • Glikol butylenowy (INCI: BUTYLENE GLYCOL)
 • Kwas hialuronowy (INCI: SODIUM HYALURONATE)
 • Kwas mlekowy (INCI: LACTIC ACID)
 • Glikol pentylenowy (INCI: PENTYLENE GLYCOL)

Cena detaliczna: 109 zł (30 ml)

RAU Express Lift 15 ml
koncentrat przeciwzmarszczkowy z ekstraktem z Jambú

RAU Express Lift zawiera wyciąg z południowoamerykańskiej rośliny Jambu, znanej również jako Acmella oleracea. Roślina ta pomaga szybko i skutecznie zmniejszyć zmarszczki mimiczne.

Ponadto koncentrat zawiera tripeptyd naśladujący jad węża Tropidolaemus wagleri, którego działanie daje efekt wygładzania skóry i może widocznie zmniejszyć głębokość zmarszczek już w ciągu kilku dni.

Trzecim składnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy który wiąże wodę zwiększając zawartość wilgoci w skórze i wypełniając ją.

 • * wygładzający skórę koncentrat zawierający Tripeptydy, ekstrakt z owoca Jambu oraz kwas hialuronowy
 • * skutecznie redukuje zmarszczki i drobne linie
 • * NIE ZAWIERA olejów mineralnych, olejów silikonowych, PEGów i parabenów

Stosowanie:

Po oczyszczeniu twarzy nałóż na problematyczne obszary skóry i wklep delikatnie opuszkami palców. Następnie zastosuj ulubione preparaty do pielęgnacji twarzy.

Ważne składniki:

 • Ekstrakt z Jambú (INCI: ACMELLA OLERACEA EXTRACT)
 • Kwas hialuronowy (INCI: SODIUM HYALURONATE)
 • Tripeptid (INCI: DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE

Do kupienia w sklepie https://www.rau-cosmetics.pl/

Przeczytaj także Nowa marka RAU Cosmetics – seria White Tea

RAU Argireline® Intensive Lifting Serum 30 ml przeciwzmarszczkowe serum z Argireline® i kwasem hialuronowym

Serum RAU Argireline® Intensive Lifting Serum o bardzo wysokim stężeniu Argireline® aktywnie i w bardzo krótkim czasie przyczynia się do redukcji zmarszczek. Zawartość kwasu hialuronowego dodatkowo pomaga skórze utrzymać wilgoć i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek.

Argireline® ma zdolności do znacznego złagodzenia sygnałów nerwowych mięśni twarzy – stają się one mniej aktywne i bardziej rozluźnione. Badania i pomiary laserowe wykazały, że Argireline® może znacząco zmniejszyć głębokość zmarszczek: nawet o 50%.

Argireline® stosowany jest jedynie zewnętrznie (nie może być wstrzyknięty) i nie powoduje żadnych reakcji toksycznych dzięki czemu staje się łagodną alternatywą dla toksyny botulinowej A (Botox*) będąc jednocześnie preparatem skierowanym na ten sam mechanizm powstawania zmarszczek.

Argireline® nie powoduje całkowitego unieruchomienia mięśni, a tylko znaczne złagodzenie linii mimiki. Twarz staje się bardzo naturalnie odmłodzona, zrelaksowana nie prezentując przy tym efektu 'maski’.

Argireline® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Lipotec S.A., Hiszpania

 • * serum z wysokim stężeniem Argireline® i kwasem hialuronowym
 • * aktywnie przyczyniają się do zmniejszania zmarszczek
 • * głębokość zmarszczek może być trwale obniżona o 50%
 • * wspomaga utrzymanie wilgoci w skórze

* NIE ZAWIERA: olejów mineralnych, olejów silikonowych, parabenów, PEG’ów i barwników

Stosowanie:

Nakładaj dłońmi na oczyszczoną i stonizowaną skórę. Rozprowadź, wklep delikatnie i pozostaw na krótką chwilę do wchłonięcia. Następnie zastosuj swoją codzienną pielęgnację nawilżającą.

Cena detaliczna: 389 zł (30 ml)

Do kupienia w sklepie https://www.rau-cosmetics.pl/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (230 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...