Nowości kosmetyczne z linii Soraya tauryNOWA ENERGIA – obudź swoją skórę!

O naszą cerę powinnyśmy dbać już w momencie, kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki, a także wtedy, kiedy zauważymy, że nasza skóra stała się szara i zmęczona. Na takie wypadki została stworzona nowa linia kosmetyków Soraya tauryNOWA ENERGIA.

Zmęczenie, przepracowanie, stres i brak snu zawsze odbijają się na naszej skórze. Nowa linia kosmetyków Soraya tauryNOWA ENERGIA zawiera roślinną taurynę, która silnie energetyzuje. Dlatego kosmetyki te dodają cerze blasku, pomaga walczyć z pierwszymi oznakami starzenia, a także nawilża skórę i zapewnia jej wypoczęty wygląd.

Soraya tauryNOWA ENERGIA

Komu polecamy kosmetyki Soraya tauryNOWA ENERGIA?

Kosmetyki te są idealne dla młodych kobiet. Pierwsze oznaki starzenia warto zwalczać już w momencie, kiedy się pojawią, zamiast czekać do momentu pojawienia się głębokich zmarszczek i zwiotczenia skóry. Wtedy będzie nam o wiele łatwiej zachować młody wygląd na dłużej.

Młode kobiety często są też bardzo zapracowane. Nadgodziny w pracy, dodatkowe zlecenia, dom, dzieci, a w konsekwencji zbyt mało snu… Wszystko to nie pozostaje bez wpływu na nasz wygląd. Intensywny tryb życia bardzo wyraźnie odbija się na cerze. Kosmetyki Soraya tauryNOWA ENERGIA pomogą Wam nie tylko spowolnić proces starzenia i cofnąć pierwsze jego objawy, na przykład drobne zmarszczki, ale też odżywią skórę i przywrócą jej promienny wygląd.

Jakie składniki znajdują się w kosmetykach Soraya tauryNOWA ENERGIA?

Roślinna tauryna
To najważniejszy składnik, stworzony dzięki nowoczesnej, opatentowanej technologii. Ma silne działanie energetyzujące. Roślinna tauryna stymuluje fibroblasty – komórki skóry właściwej, których zadaniem jest produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu pomaga w redukcji zmarszczek, a także sprawia, że skóra jest chroniona przed działaniem wolnych rodników.

Cukier morski
To intensywnie nawilżająca substancja, działająca nawet szybciej i skuteczniej niż kwas hialuronowy. Na czym polega jej działanie? Cukier morski stymuluje syntezę ceramidów w naskórku. Są to przylegające do siebie komórki, tworzące nieprzepuszczalną powłokę. Krem wzmacnia więc naskórek i przyspiesza proces jego regeneracji.

Dodatkowe składniki
Smooth-matt complex (krem do cery normalnej i mieszanej) – wygładza i matuje skórę
Ultra-soft complex (krem do skóry suchej i wrażliwej) – wygładza i zmiękcza skórę już po pierwszym zastosowaniu
Energy shine complex (krem pod oczy) – rozświetla skórę dookoła oczu i niweluje oznaki zmęczenia

Kofeina (serum) – usuwa oznaki zmęczenia i sprawia, że skóra staje się świeża i zdrowa. 

A oto kosmetyki wchodzące w skład linii Soraya tauryNOWA ENERGIA:

Wake-up krem na młode zmarszczki, cera normalna i mieszana
Cena: 24,99 zł za 50 ml

Wake-up krem Soraya tauryNOWA ENERGIA możesz stosować na dzień i na noc. Dzięki połączeniu energetyzującej tauryny, nawilżającego cukru morskiego i matującego Smooth-mattcomplexu skóra staje się promienna, zmatowiona i nawilżona i wygląda na pełną energii.

Soraya cera normalna i mieszana

Co mówią badania?

100% badanych Polek zauważyło efekt świeżej, promiennej i wypoczętej skóry*. Głębokość zmarszczek została zredukowana u 100% Polek**, wszystkie też potwierdziły 24-godzinne nawilżenie**. Efekt matowej skóry po aplikacji produktu potwierdziło 96% testujących Polek***. 76% badanych poleciłoby produkt przyjaciółce.

*Badania satysfakcji, 25 kobiet, 4 tygodnie
** na podstawie badań instrumentalnych
***Badania satysfakcji po 1 zastosowaniu

Wake-up krem na młode zmarszczki, cera sucha i wrażliwa
Cena: 24,99 zł za 50 ml

Soraya cera sucha

Ten krem również można stosować na dzień i na noc. Oprócz energetyzującej tauryny i cukru morskiego Wake-up krem zawiera Ultra-softcomplex, doskonale wygładzający skórę.

Co mówią badania?

96% badanych Polek zauważyło efekt świeżej, promiennej i wypoczętej skóry* , a 100% miało odczucie regeneracji naskórka*. Głębokość zmarszczek została zredukowana u 80% badanych Polek**, a 100% testujących potwierdziło 24-godzinne nawilżenie**. 72% badanych poleciłoby produkt przyjaciółce*.

*Badania satysfakcji, 25 kobiet, 4 tygodnie
** na podstawie badań instrumentalnych po 4 tyg. Stosowania

Rozświetlający krem pod oczy usuwający oznaki zmęczenia
Cena: 19,99 zł za 15 ml

Soraya krem pod oczy

Krem przeznaczony do delikatnej skóry pod oczami, na której zmęczenie jest najbardziej widoczne. Zawiera taurynę, nawilżający cukier morski oraz Energy shinecomplex, który dodaje skórze blasku i niweluje oznaki zmęczenia.

Co mówią badania?

96% badanych Polek zauważyło efekt świeżej, promiennej i wypoczętej skóry*, a głębokość zmarszczek została zredukowana u 88% badanych*. Aż 96% badanych Polek stwierdziło, że ich skóra stała się bardziej jędrna i elastyczna*. Wszystkie badane potwierdziły efekt 24-godzinnego nawilżenia**. 88% badanych poleciłoby produkt przyjaciółce*.

*Badania satysfakcji, 25 kobiet, 4 tygodnie
** na podstawie badań instrumentalnych po 4 tyg. Stosowania

Wake-up serum na młode zmarszczki
Cena: 24,99 zł za 30 ml

Soraya serum pod oczy

Poza tauryną i cukrem morskim Wake-up serum na młode zmarszczki zawiera kofeinę, która poprawia mikrokrążenie i działa przeciwutleniająco. Przeciwdziała więc szkodliwemu działaniu wolnych rodników. Ma też działanie napinające i wygładzające skórę oraz zapobiega zatrzymywaniu wody w komórkach, jest więc doskonała dla skóry zwiotczałej i do likwidacji obrzęków. Kofeina chroni też przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego – oczywiście pod warunkiem, że będziemy ją aplikować na skórę, a nie wypijać!

Co mówią badania?

100% badanych Polek zauważyło poprawę jędrności, wyglądu i kondycji cery. Ich skóra stała się bardziej miękka i gładsza. * Wszystkie badane potwierdziły też efekt 24-godzinnego nawilżenia.

*badania satysfakcji, 4 tygodnie, stosowanie pod krem
** badanie aparaturowe

Zobacz też:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (156 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  15 grudnia 2017 23:39

    moja siostra używa i bardzo chwali

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany