Nowości kosmetyczne od GALÉNIC

Przedstawiamy nowości kosmetyczne od GALÉNIC. Dermokosmetyki zawierają wyciąg z róży jerychońskiej i mają działanie umożliwiające osiągnięcie optymalnego poziomu nawilżenia. Najnowsze produkty marki poniżej.

Nowości kosmetyczne od GALÉNIC

kolaż własny redakcji, źródło: mat. prasowe

Zobacz także: GALÉNIC, Beauté de Nuit – Żel chrono-aktywny na noc

 Krem nawilżający

nowości kosmetyczne od GALÉNIC

Aqua Infini

Krem składa się z odżywczego połączenia fazy żelowej TAMIS3 MOLECULAIRE™ zemulgowanego z trzema olejami bogatymi w odżywcze kwasy tłuszczowe. Wszystko w celu wyrównania niedoboru lipidów i witaminy E. Po nałożeniu kremu pojawia się wrażenie niezwykłej świeżości, a jego odpowiednia konsystencja oraz odżywczy charakter zapewniają uczucie komfortu. Po godzinie od zastosowania kremu stwierdzono znaczący wzrost nawilżenia. Produkt głównie dla cery suchej.

POJEMNOŚĆ: 50 ml

CENA: 148 zł (dostępny w aptekach)

Emulsja nawilżająca

Nowości kosmetyczne od GALÉNIC

Aqua Infini

Emulsja jest odpowiedzią na potrzeby cery normalnej i mieszanej, wymagającej matowania. Lekkie połączenie fazy żelowej TAMIS3 MOLECULAIRE™ zemulgowanej z pudrem matującym, pochłaniającym sebum, zapewnia skórze normalnej i mieszanej matowy wygląd. Po nałożeniu emulsji faza nawilżająca wnika w skórę, w celu jej wypełnienia. Emulsja sprawia, że skóra jest jedwabista i świeża, ujędrniona, z matowym wykończeniem. Po godzinie od zastosowania emulsji stwierdzono znaczący wzrost nawilżenia.

POJEMNOŚĆ: 50 ml

CENA: 148 zł (dostępna w aptekach)

Serum intensywnie nawilżające

Nowości kosmetyczne od GALÉNIC

Aqua Infini

Koncentrat jest najsilniej działającym kosmetykiem pielęgnacyjnym gamy Aqua Infini. Intensywnie nawilża i ujędrnia, dzięki formule o silnym stężeniu składników aktywnych i strukturze gwarantującej skuteczność. Serum zawiera 2 razy większą zawartość wyciągu z róży jerychońskiej, a tym samym do wnętrza komórek dociera więcej białek o strukturze gąbki, 3 glikole wiążące wodę oraz betaina: sól znana ze swoich zdolności do przyłączania wody.

POJEMNOŚĆ: 30 ml

CENA: 172 zł (dostępne w aptekach)

Lotion intensywnie nawilżający

Nowości kosmetyczne od GALÉNIC

Aqua Infini

Mleczko nawilżające to podstawowy produkt codziennego rytuału urody. Naukowcy Galénic stworzyli specjalne połączenie składników, które „zwilżają” skórę, nie powodując późniejszego wysuszenia. Formuła składa się w 80% z wody i w 20% z żelu TAMIS3 MOLECULAIRE™. W skórze otwierają się kanaliki, którymi inne kosmetyki pielęgnacyjne mogą wniknąć do jej wnętrza. Żel, który okleja ścianki kanalików, nie pozwala wodzie odparować i pomaga składnikom aktywnym przenikać w głąb skóry.

POJEMNOŚĆ: 200 ml

CENA: 85 zł (dostępny w aptekach)

Nowości kosmetyczne od GALÉNIC: róża jerychońska

Róża jerychońska to niezwykła roślina, która przed surowym otoczeniem chroni się za pomocą wyjątkowego mechanizmu, polegającego na zdolności do natychmiastowego odradzania się. Nawet po długim okresie suszy, roślina ponownie ożywa. Ten proces może powtarzać się wielokrotnie przez 300 lat. Kilka suchych liści jest w stanie wykorzystać krople porannej rosy, żeby ponownie nabrać życia i koloru. Wystarczą śladowe ilości wilgoci, by ochronić komórki tej rośliny i przywrócić im objętość. Dzięki tej cudownej właściwości roślina zyskała miano zmartwychwstanki. Naukowcy Galénic wykorzystali niezwykłe właściwości róży przy tworzeniu swoich nowości.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  3 lipca 2017 16:07

  Nie na moją kieszeń…

  Odpowiedz
 2. Wusia  3 lipca 2017 18:54

  Świetna firma,świetne produkty -tylko te ceny!

  Odpowiedz
 3. Jaworka  4 lipca 2017 21:34

  Nie znam tych kosmetyków ale wcale się nie dziwię są z wyższej półki cenowej a na taką mnie nie stać i nie zaglądam zbyt często ale kosmetyki warte uwagi

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany