NOWOŚĆ: Serum nawilżające Avene

Przedstawimy nowość kosmetyczną  – Serum nawilżające Avene HYDRANCE OPTIMALE

Polecamy również: Organiczny hydrolat z melisy od Alteya Organics

serum nawilżające avene

Aby zagwarantować najwyższy poziom nawilżenia Laboratoria Dermatologiczne Avene opracowały wyjątkową formułę dermokosmetyku, opartą na połączeniu dwóch galenowych innowacji. Nowe Serum nawilżające Avane HYDRANCE OPTIMALE, dzięki liposomom nasyconym wodą termalną Avene oraz hydrofilowej macierzy 3D zapewnia komplementarne i wyjątkowo skuteczne nawilżenie skóry, bez względu na jej rodzaj.

Naturalnie uporządkowane w koliste mikrosfery, liposomy mają zdolność do  zamykania, magazynowania i transportowania wody. W serum, każdy  z liposomów  wypełniony jest Wodą Termalną Avène.  Ich powinowactwo do ludzkiej błony komórkowej zapewnia wyjątkowe zdolności penetracyjne, dzięki czemu woda w formie rezerwuarów, dostarczana jest do głębokich warstw naskórka, co umożliwia jego odpowiednie nawilżenie.

Macierz tworzą wodno-żelowe włókna polimerowe, o wyjątkowych zdolnościach absorpcyjnych – są w stanie zatrzymać nawet 10 000 razy więcej wody, niż same ważą. Trójwymiarowa siatka utworzona na powierzchni skóry, z wypełnionych wodą termalną liposomów gwarantuje optymalne i długotrwałe nawilżenie górnych warstw naskórka oraz skutecznie uszczelnia powłokę hydrolipidową, zapobiegając transepidermalnej utracie wody. Utarta nawilżenia jest zahamowana, co więcej Woda Termalna Avene zamknięta w powierzchniowych zbiornikach uwalniana jest  w sposób ciągły, kropla po kropli, w idealnych ilościach, w zależności od potrzeb skóry.

Zobacz też: NOWOŚĆ: Eveline Serum Slim Extreme 4D

 Ultralekka, beztłuszczowa, wodno-żelowa konsystencja serum, powoduje, że nadaje się do każdego rodzaju skóry wymagającej dodatkowego lub intensywnego nawilżenia.   Świetnie sprawdzi się także w przypadku skóry tłustej. Natychmiastowo się wchłania. Niweluje uczucie ”ściągnięcia” już w momencie aplikacji. Jeszcze szybciej i na dłużej nawilży Twoją skórę!

Efekt – natychmiastowe, głębokie nawilżenie i ukojenie, które utrzymuje się dużo dłużej. Dodatkowo odpowiedni poziom nawilżenia, jaki zapewnia dermokosmetyk, sprawia, że drobne zmarszczki powstałe w wyniku odwodnienia skóry zostają wypełnione, a przez to mniej widoczne.

Pojemność: 30 ml,

Cena około: 100.00 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...