NOWOŚĆ Refill – Me Refillable Loose Powder pędzel z pojemnikiem na puder

Refill-Me to pędzel z pojemnikiem na puder. Oferuje łatwa aplikację oraz pozwala na zachowanie porządku w torebce lub kosmetyczce. Refill-Me posiada mechanizm blokujący rozsypywanie się pudru. To idealny towarzysz podróży i rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie stosowały pudrów sypkich z obawy o rozsypywanie się pudru podczas aplikacji.

Me Refillable Loose Powder (2)

Pędzel Refill-Me sprzedawany jest pusty. Aby uzupełnić pędzel pudrem wystarczy odkręcić podstawę i przy pomocy dołączonej do pędzla miarki napełnić pojemnik wybranym pudrem sypkim. Następnie przekręcić podstawę pędzla do pozycji otwartej, aby umożliwić wypełnienie pędzla pudrem.

Pędzel Refill-Me Refillable Loose Powder przeznaczony jest do:

  • Amazing Base® SPF 20 Loose Mineral Powder – Pełni 4 funkcje: fluidu, pudru, korektora i ochrony słonecznej. Dostarcza wyjątkowego pokrycia z efektem rozświetlenia. Doskonale pokrywa brązowe plamy, zaczerwienienia, wypryski, trądzik i trądzik różowaty. Zalecany przez fundację Walki z Rakiem Skóry, jako skuteczny filtr przeciwsłoneczny UV.
  • Amazing Matte™ Loose Finishing Powder – Transparentny puder z ekstraktem ryżowym, pochłaniający nadmiar sebum i redukujący błyszczenie skóry.
  • Powder-Me SPF® 30 Dry Sunscreen –  Wolna od chemicznych dodatków ochrony przeciwsłoneczna w pudrze. Może być stosowana na twarz, ciało i skórę głowy. Zapewnia ochronę UVB / UVA SPF 30. Kosmetyk jest odporny na działanie wody do 40 minut. Może być wykorzystywane na oparzenia słoneczne, aby łagodzić stany zapalne. Zalecany przez fundację Walki z Rakiem Skóry, jako skuteczny filtr przeciwsłoneczny UV.

Me Refillable Loose Powder (3)

Cena detaliczna: 120.00 zł

Kosmetyki dostępne na stronie www.e-fontanna.pl i www.sklepjaneiredale.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (205 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...