Nowość – Physiogel Krem Intensywny

Zimą naszą skórę atakują silne wiatry, zmienne temperatury, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach oraz brak słońca. Wszystko to,  ogromny wpływ nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na stan zdrowia skóry. W najbliższych miesiącach będzie ona potrzebowała szczególnie intensywnej pielęgnacji.  Firma GlaxoSmithKline Consumer Healthcare na ten okres poleca Physiogel Krem Intensywny z linii Codzienne Nawilżanie.

 Physiogel Krem Intensywny

Uczucie ściągnięcia, napięcia, pieczenie, przesuszenie, nieprzyjemne swędzenie nie muszą być efektem uczulenia czy nadwrażliwości skóry. Zmiany temperatury otoczenia i wiatr w wielu przypadkach mogą być wystarczającym powodem do wystąpienia tych nieprzyjemnych wrażeń, nawet u osób ze zdrową skórą. Physiogel Krem Intensywny to produkt, który w widoczny i odczuwalny sposób przyczynia się do zlikwidowania  wielu z tych nieprzyjemnych efektów.

Uszkodzona czynnikami zewnętrznymi bariera ochronna skóry, chroniąca przed działaniem substancji drażniących oraz zbytnim przesuszeniem, potrzebuje pomocy w regeneracji. Powinna być wspomagana w sposób delikatny, przynoszący ulgę, a zarazem skuteczny oraz  jak najbardziej zbliżony do naturalnych procesów, zachodzących w zdrowej skórze.

Zastosowana w Physiogel Krem Intensywny technologia BioMimic™ (z grec. bios-życie, mimesis-naśladować) inspirowana jest naturą. Krem zawiera te same składniki,  które naturalnie występują w skórze i które odbudowują warstwę ochronną, odpowiedzialną za jej nawilżenie. Dzięki prawidłowo działającemu płaszczowi lipidowemu występująca w skórze woda nie ulega nadmiernemu parowaniu, spowodowanemu między innymi mrozem, wiatrem i suchym powietrzem. Składniki kremu chronią także przed czynnikami drażniącymi, które mogą pogarszać stan skóry suchej i wrażliwej oraz – poprzez wspieranie naturalnych procesów – przyspieszają jej regenerację.

Physiogel Krem Intensywny dba o nawilżenie nawet bardzo suchej, wrażliwej i alergicznej skóry. Krem ten nie zatyka porów i szybko się wchłania. Nie zawiera także substancji zapachowych, konserwantów i barwników, a więc jest bezpieczny do codziennego stosowania.

Polecamy również: Nawilżacze, kremy, woda? Jak dbać o nawilżenie skóry zimą?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (139 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  16 stycznia 2015 17:14

  Physigel znam i polecam.

  Odpowiedz
 2. martucha180  16 stycznia 2015 17:21

  Ja nie znam.

  Odpowiedz
 3. truskawka89  18 kwietnia 2015 12:43

  stosowałam jeden z kremów

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany