Nowość od Delia Cosmetics – Cameleo SOS for Hair kuracja przeciw wypadaniu włosów

Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn i spotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. W laboratoriach Delia Cosmetics opracowano nowość – Cameleo SOS for hair. Jak działa?

Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn i spotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. W laboratoriach Delia Cosmetics opracowano nowość – Cameleo SOS for hair. To innowacyjny program o działaniu ukierunkowanym na rozwiązywanie problemów związanych z wypadaniem włosów i jednoczesnym stymulowaniu ich wzrostu. Jest szczególnie polecany dla kobiet i mężczyzn, którzy borykają się z problemem wypadania i przerzedzania oraz przy włosach o osłabionej i zniszczonej strukturze. Innowacyjna receptura oparta na synergicznym działaniu trzech składników aktywnych – argininy, biotyny i opatentowanego składnika aktywnego Capixyl sprawia, że nadmierne wypadanie zostaje widocznie zahamowane, a włosy stają się zdecydowanie mocniejsze, grubsze i bardziej elastyczne. Skuteczność produktu została potwierdzona badaniami klinicznymi pod kontrolą lekarza dermatologa.

Delia Cameleo SOS for Hair

Potrójne Działanie:

1. Arginina – poprawia mikrokrążenie skóry, zapewniając lepsze wchłanianie składników aktywnych.

2. Biotyna – poprawia ogólną kondycję włosów, zwiększa ich elastyczność, wzmacnia strukturę i redukuje przedwczesne wypadanie włosów.

3. Capixyl TM – opatentowane biomimetyczne białko połączone z wyciągiem z czerwonej koniczyny redukujące działanie enzymu 5 α-reduktazy bezpośrednio odpowiedzialnego za wypadanie włosów. Jego działanie zostało potwierdzone klinicznie.

Składniki aktywne wnikają w skórę głowy, stymulują osłabione włosy i pobudzają je do szybszego wzrostu. Widocznie zwiększa się grubość i objętość włosów na cm2, a tym samym zagęszczenie fryzury. Lekka formuła preparatu szybko się wchłaniania, nie skleja i nie obciąża włosów.

Efekty:

 • wyraźnie zmniejszony proces wypadania włosów.
 • pobudzenie wzrostu włosów
 • widoczna poprawa gęstości włosów
 • wzmocnienie osłabionych włókien włosowych
 • poprawa mikrokrążenia

Bezpieczeństwo stosowania:

 • prawidłowe PH skóry głowy
 • 0 % parabenów, sterydów,  sztucznych barwników

Aplikacja: Opakowanie zawiera: 12 ampułek. Jedna ampułka przeznaczona jest na jedną aplikację. Zawartość ampułki należy stosować na umytą, wysuszoną skórę głowy najlepiej wieczorem. Należy otworzyć buteleczkę, nałożyć aplikator, nanieść preparat na skórę głowy. Następnie wmasować zwracając szczególną na miejsca przerzedzone. Aby zwiększyć efektywność działania preparatu należy masować skórę głowy opuszkami palców ruchem okrężnym minimum przez 1 minutę. Nie spłukiwać. Środki ostrożności: Nie stosować do brwi i rzęs.

 • Intensywna kuracja podstawowa – jedna ampułka dziennie przez 8 tygodni
 • Zalecana kuracja wzmacniająca – 3 ampułki tygodniowo przez 6 tygodni
 • Zalecana kuracja podtrzymująca i wzmacniająca efekty – 2-3 razy w roku

Pojemność: ampułki 12 szt.
Cena: 40 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (303 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. gusia.  30 maja 2014 08:10

  Do pierwszej kuracji podstawowej trzeba kupić 5 opakowań po 40zł,ale przy drugiej wzmacniającej wychodzi rozsądnie cenowo. Zresztą, zależy też od efektów jak dobre to warto.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  30 maja 2014 18:11

  Dlatego jak, któraś z was wypróbowała proszę o informację czy warto kupować.

  Odpowiedz
 3. bbo  30 maja 2014 20:48

  Ciekawe czy przynosi rezultaty?

  Odpowiedz
 4. as_sa  1 czerwca 2014 15:30

  Próbował ktoś? jak to wygląda jeżeli chodzi o działanie i rezultaty?

  Odpowiedz
 5. scrabble  14 czerwca 2015 14:47

  Zapowiada się obiecująco. Szkoda, że nie ma jeszcze żadnych opinii.

  Odpowiedz
 6. efffciaa  25 lutego 2016 17:36

  NIe orientujecie się ile trwa taka kuracja i jaki ma faktyczny efekt ? Myślałam o tym , producent przedstawia bardzo różową wersję , a chciałabym się dowiedzieć jak top faktycznie wygląda zanim wydam kasę ?

  Odpowiedz
 7. kasiadrozdz  20 października 2016 19:08

  jestem ciekawa efektów

  Odpowiedz
 8. Mia  30 marca 2017 13:41

  Używałam i bardzo polecam. Włosy się wzmocniły i zaczęły się pojawiać nowe włoski. Stosowałam codziennie nie robiąc przerw. Tą ostatnią kroplę stosowałam do brwi i też się pięknie zagęściły;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany