Nowość marki Clarena: Hydro Hyaluronic Line – produkty długotrwale nawilżające

Odwodnienie to problem dotyczący każdego rodzaju cery. Zjawisko to jest jedną z podstawowych przyczyn występowania przesuszenia i podrażnień skóry. Aby mu zapobiec polska marka kosmetyczna Clarena przygotowała kompleksową linię produktów długotrwale nawilżających: Hydro Hyaluronic Line.

Skóra człowieka wytwarza naturalny czynnik nawilżający NMF, którego skład tworzą substancje wiążące wodę (m.in. mleczan sodu czy kwas piroglutaminowy). Jego odpowiedni poziom zapewnia warstwie rogowej naskórka elastyczność i współtworzy naturalną barierę ochronną skóry. Niestety, naturalna zdolność do wytwarzania czynnika nawilżającego maleje z wiekiem, a to wzmacnia tendencję do podrażnień i starzenia się skóry. Proces ten zaczyna się już w młodym wieku, dlatego warto mu zapobiegać. Z myślą o tym specjaliści z firmy Clarena opracowali serię produktów Hydro Hyaluronic Line przeznaczoną dla każdego rodzaju cery i dedykowaną kobietom w różnym wieku

Najnowsze intensywnie nawilżające produkty Clareny skomponowane zostały na bazie naturalnych, pozbawionych alergenów składników. Zawarty w nich kompleks Pentavitin®, będący wodnym roztworem naturalnych węglowodanów, stanowi wsparcie dla warstwy odżywczej skóry. W połączeniu z koktajlem substancji aktywnych efektywnie zwiększa poziom nawilżenia skóry już po pierwszej aplikacji. Kluczowym składnikiem nowej linii Clarena jest kwas hialuronowy, stanowiący międzykomórkową macierz skóry właściwej. W kosmetykach Clareny zastosowana została jego usieciowiona, niskocząsteczkowa forma, szczególnie skutecznie wiążąca wodę i zapobiegająca jej ponownej utracie. Dzięki temu stworzona w laboratoriach firmy formuła serii Hydro Hyaluronic Line pomaga skórze odzyskać aksamitną miękkość, naturalną sprężystość i elastyczność.

 

Produkty Clarena z serii Hydro Hyaluronic Line:

Hialuronowe Mleczko Nawilżające

Mleczko do cery suchej i łuszczącej się. Oparte na nowej, pozbawionej parabenów, silikonów i olei mineralnych formule. Zawiera kompleks Pentavitin®, kwas hialuronowy oraz ekstrakty z herbaty i alg. Działanie: wygładza i nawilża jednocześnie oczyszczając skórę. Optymalnie przygotowuje cerę do wchłaniania kolejnych kosmetyków.

Clarena - Hialuronowe Mleczko Nawilżające

Pojemność: 200 ml

Sugerowana cena detaliczna: 32 zł

 

Hialuronowy Tonik Nawilżający

Oparty na pozbawionej potencjalnych alergenów bazie, z kompleksem Pentavitin® efektywnie zwiększającym nawilżenie skóry. Kwas hialuronowy oraz ekstrakty z herbaty i alg zapewniają wygładzenie i odświeżenie naskórka. Tonik łagodnie usuwa pozostałości makijażu i przywraca naturalne pH suchej, odwodnionej skórze.

Clarena - Hialuronowy Tonik Nawilzajacy

Pojemność: 200 ml

Sugerowana cena detaliczna: 32 zł

 

Hialuronowy Krem Nawilżający

Krem z nową, naturalną formułą, na bazie kompleksu Pentavitin® długotrwale nawilżającego skórę. Kwas hialuronowy z ekstraktami białej herbaty i alg niweluje napięcie, działa antyoksydacyjnie skutecznie zapobiegając starzeniu się skóry. Pozbawiona alergenów baza zapewnia komfort i wygładzenie odwodnionej skóry.

Clarena - Hialuronowy Krem Nawilzajacy

Pojemność: 50 ml

Sugerowana cena detaliczna: 78 zł

 

Hialuronowy Eliksir Nawilżający

Przeznaczony do kuracji odwodnionej, łuszczącej się i przesuszonej słońcem cery. Zawiera magnes wilgoci natychmiast zwiększający nawilżenie skóry. Usieciowany kwas hialuronowy wiąże wodę chroniąc skórę przed jej ponowną uratą. Naturalna baza zapobiega podrażnieniom, a jedwab wygładza naskórek nadając mu aksamitne wykończenie.

Clarena - Hialuronowy Eliksir Nawilzajacy

Pojemność: 30 ml

Sugerowana cena detaliczna: 72 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany