Nowość: Laserowe odmładzanie przy pomocy Etherea MX Prodeep

Jeżeli szukacie skutecznych odmładzających zabiegów laserowych, które poprawią owal twarzy i zredukują zmarszczki – zdecydujcie się na zabieg przy pomocy opatentowanej technologii Etherea MX Prodeep. Zapewnia on wiele innych możliwości: likwidację lub poprawę wyglądu rozstępów, terapię łysienia kobiet i mężczyzn czy remodeling skóry.

Laserowe odmładzanie przy pomocy Etherea MX Prodeep

 

 Etherea MX Prodeep – nowa jakość w walce o piękny wygląd

To najnowocześniejsza  technologia dla kompleksowego odmładzania skóry. Stymulując syntezę kolagenu i remodeling skóry,  prowadzi do redukcji i wygładzenia zmarszczek a także widocznej poprawy kondycji skóry. Wiązka laserowa w urządzeniu jest frakcjonowana na mikroskopijne kolumny energii, które penetrują naskórek, docierając głęboko do skóry właściwej – tam gdzie umiejscowiony jest kolagen. Mimo tak głębokiego oddziaływania na tkanki, naskórek jest nienaruszony. Natomiast mamy do czynienia w tym przypadku z redukcją i wygładzeniem drobnych i umiarkowanych zmarszczek. Dodatkowo zabieg zapewnia  rewitalizację skóry, ujednolicenie oraz rozjaśnienie jej kolorytu.

Etherea MX Prodeep

Lekarze stawiają na Prodeep, dy chodzi o walkę z bliznami. Zabieg redukuje i wygładza blizny zanikowe (potrądzikowe) oraz pourazowe. Zauważyć można także znaczną poprawę wyglądu i przebudowanie blizn pooperacyjnych.

Etherea-mx Prodeep proponuje także  nowe rozwiązanie laserowe dla redukcji rozstępów. Energia lasera działa na poziomie podskórnym, w szczególności na włókna kolagenu, jak i na hemoglobinę, co pobudza proces regeneracji, intensywnie stymulując proces neokolagenezy i zmniejszając problem czerwonych rozstępów. Odbywa się to wszystko bez ryzyka bezpośredniego uszkodzenia naskórka. Wynikiem aplikacji jest ogólna poprawa kondycji skóry oraz wyraźne wypłycenie rozstępów. Zauważyć można także ujędrnienie oraz rozjaśnienie skóry oraz redukcę rumienia i zaczerwienień w obrębie rozstępów. To także intensywna przebudowa kolagenu w przypadku rozstępów świeżych, czerwonych i poprawa wyglądu rozstępów starszych.

Ważne jest także to, iż zabiegi Prodeep charakteryzują się brakiem okresu rekonwalescencji. Pacjent, który poddał się temu zabiegowi bezpośrednio po nim może wrócić do normalnego funkcjonowania.

więcej: www.pandamedical.co

Dr Joanna Haratym

http://www.nessamed.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...