Nowość: jad żmii przeciw zmarszczkom – Stri-PeXan Serpentine

Każda z nas marzy o tym, by jak najdłużej zachować gładką, młoda cerę. Szukamy skutecznych zabiegów i kremów. Wśród dostępnych na rynku specyfików pojawił się nowy krem, który w swoim składzie zawiera jad żmii przeciw zmarszczkom!

Kluczem do długotrwałego, młodego wyglądu są rozluźnione mięśnie: im mniej są napięte, tym mniej zmarszczek na naszej twarzy. Śmiech, mrużenie oczu, marszczenie czoła lub brwi powoduje zmiany napięcia skóry, co generuje powstawanie linii i zmarszczek.

 jad żmii przeciw zmarszczkom

Stri-PeXan Serpentine zawiera syntetycznie otrzymywany peptyd  w postaci substancji czynnej Syn Ake®. Jej działanie wzorowane jest na właściwościach jadu żmii Tempel Viper – blokuje przepływ impulsów nerwowych do mięśni, co przyczynia się do ich całkowitego rozluźnienia. Ofiara, czyli zmarszczka, zostaje całkowicie sparaliżowana. Koncentrat Stri-PeXan Serpentine skutecznie hamuje skurcz mięśni twarzy, prowadząc bezpośrednio do nadania skórze gładkości i przywrócenia młodego wyglądu. Efekt utrzymuje się przez długi czas. Mechanizm ten podobny jest do działania botoksu, ale stanowi nieinwazyjną, łagodną metodę i jest  całkowicie bezpieczny.

Efekty stosowania:

 • redukcja głębokich zmarszczek mimicznych, m.in. w okolicach oczu („kurze łapki“) oraz na szyi;
 • likwidacja zmarszczek na czole, zarówno poprzecznych jak i pionowych pomiędzy łukami brwiowymi („lwie zmarszczki”), a także zmarszczek nad górną wargą („zmarszczki palacza”);
 • podniesienie opadających kącików ust;
 • powstrzymanie proces kurczenia mięśni;
 • odmłodzenie skóry.

Preparat przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry. Zawartość opakowania 30 ml wystarcza na trzymiesięczną kurację domową (cena 329 zł).

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (197 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  20 stycznia 2015 10:51

  Cena dość wysoka.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  20 stycznia 2015 12:27

  Cena pozwalająca jak jad żmii.

  Odpowiedz
 3. bbo  20 stycznia 2015 19:07

  Mleko klaczy, śluz ślimaka, jad żmii – ile my kobiety jeszcze zniesiemy dla urody?

  Odpowiedz
 4. Marlena  9 marca 2016 18:34

  Cena rzeczywiście nie zadowalająca 🙂

  Odpowiedz
 5. efffciaa  4 kwietnia 2016 10:27

  Cena powala , ale jeśli kosmetyk jest tak bardzo skuteczny jak go reklamują to jest wart swojej ceny . Lepiej dać 300 złotych za kosmetyk niż kilka razy tyle zostawić w klinice medycyny estetycznej 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany