Nowość Ducray – Melascreen Kremy SPF 50+ zapobiegające przebarwieniom

Znajdujące się w naskórku komórki zwane melanocytami wytwarzają brązowy pigment, zwany melaniną. Pod wpływem różnorodnych czynników,  takich jak ekspozycja na słońce, stymulacja hormonalna, ciąża czy starzenie się, proces melanogenezy (wytwarzania melaniny) może ulec zaburzeniu. Nierównomierne stężenia melaniny w skórze powodują powstanie plam barwnikowych i utratę jednolitego kolorytu. Przebarwienia zazwyczaj pojawiają się na częściach ciała najbardziej narażonych na działanie promieni słonecznych, takich jak twarz, dekolt i grzbiety dłoni.

Ducray - Melascreen Kremy SPF 50+

 

NOWOŚĆ!

Krem z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną, zapobiegający powstawaniu przebarwień do skóry normalnej i mieszanej

Lekki Krem Melascreen Legere SPF 50+

Krem z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną, zapobiegający powstawaniu przebarwień do skóry suchej

Krem Melascreen Riche SPF 50+

 

Kremy Melascreen zapobiegają powstawaniu zmian barwnikowych wywołanych przez słońce oraz działa rozjaśniająco. Zapewniają skuteczną foto-ochronę skórze podczas ekspozycji na słonce dzięki optymalnemu połączeniu filtrów przeciwsłonecznych. Zalecane dla osób o jasnej i wrażliwej skórze. Produkt należy stosować na skórę całej twarzy i szyi oraz wierzchnią część dłoni.

Mechanizm działania KREMU MELASCREEN SPF 50+ opiera się na wyrównaniu poziomu melaniny, poprzez regulację procesu syntezy pigmentu w skórze.

  • Dzięki silnemu działaniu filtrów przeciwsłonecznych krem Melascreen gwarantuje wysoki i foto-stabilny poziom ochrony przed promieniami UVA i UVB,
  • zmniejsza ryzyko wystąpienia przebarwień związanych z ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe
  • spowalnia rozwój zmian barwnikowych
  • Skład produktu został wzbogacony o Witaminę E, która działa przeciwko wolnym rodnikom.

Skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych.

Melascreen Legere krem SPF 50+ do skóry normalnej i mieszanej jest niezwykle przyjemny w stosowaniu dzięki delikatnej, lekkiej konsystencji. Jest  doskonale tolerowany, nie zawiera parabenów, substancji zapachowych. Jest wodoodporny.

Melascreen Riche Krem SPF 50+ przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej, dlatego też formułę  kremu wzbogacono  o olejek z krokosza barwierskiego oraz glikol, które posiadają właściwości nawilżające. Jest doskonale tolerowany, nie zawiera parabenów, substancji zapachowych. Jest wodoodporny.

Tubka wyposażono w pompkę dozującą, która umożliwia dokładne odmierzenie ilości preparatu niezbędnej do zapewnienia skutecznej ochrony skóry.

Stosowanie: przed ekspozycja na słonce równomiernie nałożyć 5-6 porcji Kremu SPF50+ na twarz, 9-10 na szyję i dekolt oraz 1-2 na grzbiety dłoni.

pojemność 40 ml, cena około: 52.00 pln

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (199 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany