Nowość – BODY TATTOO od Delia Cosmetics!

Firma Delia Cosmetics przygotowała wyjątkową nowość dla wszystkich, którzy chcieliby mieć tatuaże damskie – bezboleśnie i nie na zawsze. Tatuaż do Ciała BODY TATTOO to preparat umożliwiający precyzyjne i niezwykle fantazyjne zdobienie ciała w bezpieczny i naturalny sposób. Jego intensywny czarny kolor i specjalna formuła pozwalają szybko i łatwo uzyskać pożądany efekt na skórze, utrzymujący się nawet do 3 dni.

BODY TATTOO Delia Cosmetics

BODY TATTOO to unikalny produkt, dzięki któremu szybko i bezboleśnie można osiągnąć efekt tatuażu na skórze. Preparat jest bezpieczny dla skóry, a jego działanie utrzymuje się do 3 dni. Na stronie www.delia.pl można znaleźć przykładowe szablony rysunków do wykonania na skórze.

 

Pojemność: 11 ml

Cena: 13 PLN 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (172 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Borys  23 kwietnia 2013 15:45

  Gdzie można to dostać ?

  Odpowiedz
 2. malinowaja  19 czerwca 2015 16:42

  Nigdzie nie widać, gdzie można go kupić? Poszukam w internecie może znajdę. 🙂

  Odpowiedz
 3. Emotikonka  22 lipca 2015 11:07

  Bardzo ciekawa alternatywa 🙂

  Odpowiedz
 4. efffciaa  31 marca 2016 15:37

  Jestem zdecydowanie zwolenniczką prawdziwych tatuaży – bez przesady , ale fajnie i ze smakiem . We wczesnej młodości robiłam sobie nad morzem tatuaż henną , przez miesiąc nie mogłam domyć mazy z ręki .

  Odpowiedz
 5. AnnStyl  10 kwietnia 2016 16:10

  No cóż. Ja też preferuję prawdziwe tatuaże. Ale jeśli ktoś z różnych powodów nie może sobie takowego zafundować, to pozostaje mu malowany. Choć trzeba przyznać, że wykonany perfekcyjnie, odpowiednimi do tego preparatami, najlepiej naturalnymi typu henna są do przyjęcia. Można je potraktować okolicznościowo. Aczkolwiek chylę czoła przed malowanymi oryginalnymi hinduskimi tatuażami wykonanymi prawdziwą henną. To swego rodzaju dzieła sztuki. Ja jednak pozostanę zwolenniczką dobrze wykonanych u profesjonalisty w higienicznym zakładzie trwałych tatuaży.

  Odpowiedz
 6. monicitia  10 czerwca 2016 16:45

  Rewelacyjny pomysł, bo wiadomo, że kobieta zmienna jest:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany