Nowość: Antyperspiranty REXONA z przełomową technologią Motionsense – sposób na lato!

Antyperspiranty REXONA nie tylko redukują pocenie i hamują rozwój bakterii, ale także dzięki przełomowej technologii MotionSense™ – zapewniają długotrwałą świeżość, o krok wyprzedzając pocenie. Przeczytajcie o produktach.

Rexona, jako jedyna marka na rynku oferuje konsumentom antyperspiranty, które nie tylko redukują pocenie i hamują rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu, ale także dzięki przełomowej technologii MotionSense™ – zapewniają długotrwałą świeżość, o krok wyprzedzając pocenie. Dlatego kobiety mogą czerpać z życia więcej , stawiając czoło kolejnym wyzwaniom – bez względu na to co robią mogą liczyć na niezawodną ochronę, jaką zapewnia Rexona.

Kosmetyki Rexona

 Jak To Działa?

Opatentowana technologia MotionSense™ sprawia, że po aplikacji antyperspirantu na skórę, na jej powierzchni zostają rozprowadzone specjalne mikrokapsułki zapachu. Pod wpływem ruchu ciała mikrokapsułki pękają zapewniając dodatkową porcję świeżości, za każdym razem, gdy organizmu bardziej się ruszasz. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ciągu dnia jesteśmy w ciągłym ruchu. Nawet tak prosta czynność, jak mycie zębów, sprawia, że wykonujemy blisko 183 ruchy ramion/minutę.

Formuła z technologią MotionSense™ pozwala na zoptymalizowane działanie produktu i zapewnienie najwyższej ochrony przez 48 godzin od aplikacji. Unilever, jako jedyny producent stosuje w antyperspirantach kapsułki zapachowe MotionSense™, dlatego żadne inne antyperspiranty nie działają tak, jak REXONA.

 REXONA – niezawodna ochrona dzięki,której możesz więcej

Możesz więcej – to hasło, które motywuje do działania miliony kobiet na całym świecie. To zachęta do robienia rzeczy, które sprawiają, że czujemy się lepiej, wyglądamy lepiej – jesteśmy lepszymi ludźmi każdego dnia, pokonując własne ograniczenia.

Możemy więcej dzięki niezawodnej ochronie, jaką gwarantuje marka Rexona. Szerokie portfolio produktów sprawia, że każda kobieta bez problemu dobierze kosmetyk odpowiadający jej preferencjom – w sprayu, sztyfcie lub roll-onie, o nucie zapachowej pasującej do nastroju lub stylu bycia.

Cechą wspólną wszystkich antyperspirantów REXONA jest:

 • wysoka skuteczność – gwarancja świeżości, dzięki formule z zaawansowaną technologią MotionSense™,
 • wysoka jakość produktów i bezpieczeństwo stosowania –kosmetyki REXONA są przebadane dermatologicznie,
 • wysoka zawartość składnika antyperspiracyjnego – każdy z antyperspirantów REXONA zapewnia 48 h ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (318 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  12 maja 2014 06:43

  Według mnie Reksona ma najlepsze antyperspiranty to pewnie i te są super.

  Odpowiedz
 2. martucha180  12 maja 2014 12:10

  Trzeba będzie wypróbować…

  Odpowiedz
 3. as_sa  12 maja 2014 14:35

  Ostatnio zachwycam się Dove jeżeli chodzi o zapachy, ale skuteczność nowej Rexony te będę chciała wypróbować

  Odpowiedz
 4. bbo  12 maja 2014 19:46

  Ja jestem wierna Lady Speed Stick, ale kto wie…

  Odpowiedz
 5. truskawka89  20 kwietnia 2015 22:22

  Ja uwielbiam Dove ale Rexone tez czasami kupuje

  Odpowiedz
 6. Madziulka444  20 września 2015 16:11

  Nie przepadam za Rexoną, a to dlatego że plami ubrania.

  Odpowiedz
 7. nevermind9  2 października 2016 12:32

  ciekawe jak się spisują

  Odpowiedz
 8. jaboris  23 grudnia 2016 20:58

  Antyperspiranty Rexona są super..

  Odpowiedz
 9. AnnStyl  26 kwietnia 2017 10:46

  Od kilku lat używam antyperspirantów Rexona i jestem zadowolona 😉 Owszem trochę zostaje ślad na ubraniu ale teraz poprawili się i jest wersja, która mniej plami ubrania, wiec ją kupuję bo poza tym spełnia moje oczekiwania przynajmniej dość znacznie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany