Nowo powstały showroom młodej trójmiejskiej marki Mana Mana!

Gdynia to miasto ludzi młodych i przedsiębiorczych, które masowo przyciąga mieszkańców całego trójmiasta oraz okolic. Dzieje się tak nie tylko za sprawą nadmorskiego klimatu i nowoczesnej architektury, ale również – a może przede wszystkim – niebywałej liczby sklepów i oryginalnych modowych butików. Zasoby miasta od niedawna zasila pracownia Mana Mana, której haftowane torebki robią furorę na arenie modowej całego kraju (i nie tylko) od niespełna dwóch lat. Jak dotychczas jej personalizowane produkty dostępne były głównie w sklepach internetowych i na branżowych targach, aktualnie torebki i dodatki marki można nabyć w autorskim butiku, który mieści się w sercu Gdyni, przy ul. Zgody 11/2.

Showroom Mana Mana

Torebki Mana Mana od innych wyróżnia możliwość całkowitej personalizacji. Marcelina Rozmus, właścicielka marki, wyjaśnia, na czym polega innowacyjność jej produktów: „Projektujemy i szyjemy haftowane torebki i inne dodatki. Każda Mananiasta torebka jest owocem impulsu twórczego klienta – który sprytnie urzeczywistniamy. Oferujemy dowolne wzornictwo i kolorystykę tkanin i haftu, a także wymiary i fasony – wszystko na życzenie lub z małym podszeptem. U nas klient nie bawi się w projektanta. W Pracowni Mana Mana klient jest stuprocentowym pomysłodawcą realizowanych projektów. Oprócz torebek i dodatków oferujemy również usługę haftu cyfrowego na czymkolwiek tylko klient zechce”.

Torebki Mana Mana, pieszczotliwie zwane „Manami”, wykonywane są z takich materiałów, jak filc, eko skóra, zamsz, skóra naturalna, czy też tworzywo foliowe. Cały proces ich powstawania – zaczynając od projektu, poprzez szycie, aż do ozdabiania haftem cyfrowym, ma miejsce w gdyńskiej pracowni, która połączona jest z showroomem. W jej zaciszu klient może wybrać jedną z istniejących torebek marki lub stworzyć i zlecić do realizacji własny projekt.

Showroom Mana Mana (2)

Oficjalne otwarcie butiku miało miejsce 3 listopada 2012 roku. Nie zabrakło na nim osób związanych ze środowiskiem modowym, zachwytów nad oryginalnym wystrojem showroomu oraz wyszukanych toastów.

W butiku, poza torebkami i dodatkami od Mana Mana, znajdują się również produkty innych projektantów – takie jak wyjątkowa ceramika, autorska biżuteria, czy też niepowtarzalne dodatki do wystroju wnętrz.

Dlaczego warto zrezygnować z kolejnych zakupów w oklepanych sieciówkach na rzecz nabycia produktów marki? Dzięki całkowitej personalizacji, klient ma szansę czuć się wyjątkowo i stworzyć swój własny, unikatowy styl. Ponadto, wspólne projektowanie torebki to niezapomniana i kreatywna zabawa. Sama świadomość wspierania młodych polskich marek zapewne dla niejednej osoby będzie ogromną satysfakcją.

Showroom Mana Mana (1)

Marcelina Rozmus i Natalia Szkurłat, która swoimi projektami i pracą wspiera rozwój marki, serdecznie zapraszają do unikatowego świata Mana Mana. „Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a każde kolejne zlecenie jest nowym wyzwaniem. Daj się zaprosić do świata przedmiotów, którym to Ty nadajesz nie tylko kształt i wzór, ale także duszę…” – reasumuje Marcelina.

Poza gdyńskim showroomem, torebki od Mana Mana nabyć można w wielu sklepach online (pakamera.pl, dawanda.pl,showroom.pl i inne) oraz kilku stacjonarnych butikach w całej Polsce.

Zapraszamy na stronę oraz Facebooka

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (263 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  13 lipca 2013 18:29

  Genialny pomysł,wreszcie mogłabym mieć torebkę,którą sobie wymarzyłam.

  Odpowiedz
 2. dudqa  22 lipca 2013 13:01

  Znakomity pomysł

  Odpowiedz
 3. berlinka85  13 sierpnia 2013 18:10

  bardzo ciekawe

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany