Nowe propozycje Reader’s Digest poświęcone zdrowiu

Na rynku ukazały się trzy nowe książki Reader’s Digest poświęcone zdrowiu: „Zdrowe serce dzięki dobrej diecie”, „Wygraj z cukrzycą” i „ Pokonaj raka”. Każde z wydawnictw powstało w oparciu o konsultacje ze specjalistami, opisuje najnowsze odkrycia w danej dziedzinie i zawiera kilkaset ilustracji, wykresów oraz przekrojów wzbogacających treść.

Ksiazki Reader’s Digest

Już małe zmiany w codziennej diecie mogą przynieść wiele korzyści. Z najnowszą propozycją Reader’s Digest „Zachowaj zdrowe serce dzięki odpowiedniej diecie” zadbasz o swoje serce, zrzucisz kilogramy, oczyścisz tętnice, nauczysz się zapobiegać cukrzycy, a także dodasz sobie energii. W książce znajdziesz między innymi prawdziwą definicję diety dobrej dla serca, ponad 100 łatwych przepisów na smakowite dania, 14-dniowy jadłospis – by ułatwić start, liczne ćwiczenia, oraz ponad 500 konkretnych, przydatnych wskazówek i sztuczek, które pomogą utrzymać dietę.

Jak poradzić sobie z insulinoopornością oraz na dobre obniżyć poziom cukru we krwi?  Książka „Wygraj z cukrzycą” ma na to prosty plan: JEDZ – aby zgubić tłuszcz z brzucha i odzyskać wrażliwość na insulinę, dodaj do swojego jadłospisu smaczne i zdrowe potrawy; RUSZAJ SIĘ – wykonuj proste ćwiczenia, aby zapewnić sobie panowanie nad poziomem cukru przez cały dzień; WYBIERAJ – z cukrzycą da się wygrać, podejmując decyzję, że od dziś zapewniamy sobie odpowiednią ilość snu, walczymy ze stresem oraz staramy się wytrwać w postanowieniach. Na publikację składają się porady dietetyczne, dzięki którym możesz włączyć do menu smaczne i zdrowe potrawy, ćwiczenia, które poprawią sprawność fizyczną przy minimalnym wysiłku, propozycje zmian, które pozwolą ci w pełni korzystać z uroków życia oraz materiały motywujące do realizacji postanowień.

Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2030 roku aż o 75% zwiększy się na świecie zachorowalność na raka. Nowotwór staje się coraz większym wyzwaniem, ale coraz skuteczniej też potrafimy go leczyć. Książka „Pokonaj nowotwór” przedstawia najnowszą wiedzę na temat zapobiegania, diagnozowania i leczenia tego groźnego schorzenia. W publikacji znajdziesz przystępny opis różnych chorób nowotworowych, wywiady z ekspertami, słowniczek z wyjaśnieniem najważniejszych pojęć specjalistycznych, a także przydatne adresy organizacji, poradni i stowarzyszeń zajmujących się tematyką onkologiczną. Książka wzbogacona została o 170 kolorowych ilustracji, diagramów oraz przekrojów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. gusia.  16 sierpnia 2013 09:16

    Pierwsza książeczka,by mi się przydała.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany